Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion napi2x, hány órának...

Klion napi2x, hány órának kell eltelnie a kettő közt? Mert ezt sem írja a b. tájékoztató

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem csökken, ha jó helyre került, feloldódott, felszívódott. Napi 2x, reggel és este.
2018. jan. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beveszed mondjuk reggel 7.00-kor, a következőt mondjuk este 19.00-kor. *
2018. jan. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: ez nem gyógyszer hanem hüvelykúp. Ne adj ilyen tanácsot ha azt sem tudod miről van szó mert a kérdező a végén be is veszi és le is nyeli mert azzal sincs tisztában hogy tök mindegy milyen testhelyzetben rakja fel ugyanúgy használ.

És én csak lefekvéskor raknám fel mert éjszaka fel tud szívódni, reggel ahogy felrakod ki is folyik ha feloldódott.

2018. jan. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3: Te sem írj zagyvaságot, mikor én válaszoltam a kérdésre, akkor még nem volt megváltoztatva a ki írt kérdés, ahogy látom azóta módosítva lett. Az első rész szólt a kúpról,, a második rész pedig a tablettáról.
2018. jan. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem írtam zagyvaságot te nagyon okos majdnem hogy téged "védtelek". Normálisan írtam. Micsoda hülye emberek vannak már bocs. És tudtommal nem lehet itt kérdést módosítana.
2018. jan. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De látom én is hogy meg lett változtatva a kérdés, nem tudom hogy. De attól még a véleményem ugyanaz marad.
2018. jan. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem irja, mert mindegy. Ha az egyik kiurult, par ora mulva beteheted a masikat. Nekem legalabbis azt mondtak legyen meg a napi 2, nincs idoponthoz kotve, csak varjam amig kifolyik az egyik, ami mindenkinek mas ido.
2018. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!