Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kezdjem el használni?

Kezdjem el használni?

Figyelt kérdés

Hétfőn elmentem nőgyógyászatra ránézésre mondta a doki hogy gombám van.Gynoxin kúpot adott meg lomexin krémet.amit alkalmaztam a megadott napig.

Mára még bővebb folyásom van :(

Van itthon betadine kúpom használjak belőle?/vagy klion is van/

Most újra elmenni eltudok de ezt a hétfői időpontot is december 21-én kaptam.


2018. jan. 19. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokid, kérdezd meg. Nehogy az legyen, hogy ezek is inkább ártanak, mint használnak.
2018. jan. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs fogadott dokim...ezt tb által finanszirozott rendelésen volt.
2018. jan. 19. 16:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hétfőn menj vissza a rendelésre és közöld, hogy múlt héten ott voltál és nemhogy jobban lettél, hanem még rosszabbul vagy.

Bár ahogy a kúp ürül, az is okoz nagyobb folyást. Én azért a helyedben megvárnám még lezajlik az egész kezelés, utána 1-2 napot, hogy teljesen kiürüljön a kúp és ha akkor is van panaszod, akkor mennék vissza.

2018. jan. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hétfőtől számitva 3 napig kellett alkalmazni,szerdán letelt.

Szerintem az már nem ürül.

2018. jan. 19. 16:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor is menj vissza mindenképp! Lehet hogy félre kezeltek, mint engem is anno, nekem pl majdnem 4 hónapig húzódott a dolog, mert megbiztam a dokimban, aki 2x vizsgalat nelkul irogatta a gyogyszereket, aztan mire hajlando volt kenetet venni, kiderult, hogy komolyabb bajom van es teljesen mas kezelest igenyel, amikor mondtak a telefonba azonnal masik orvost kerestem, aki rendesen kivizsgalt. Ez akut esetnek minosul, el kell, hogy lassanak. Szovodmenyei lehetnek a rossz kezelesnek. Nem szeretnem falra festeni az ordogot, de mielott menj vissza es kerdezz ra
2018. jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Betadin az mindenre jó. Várj még 2-3 napot, és ha nem jöttél rendbe, akkor kezd el használni 7 napig folyamatosan.
2018. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyébként eljöttem ügyeletre,8óra óta várok.

Ez vicc....már most ideg vagyok ...

2018. jan. 20. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!