Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet? Hogy annyira...

Mitől lehet? Hogy annyira savas a hüvelyi folyásom, hogy szó szerint megmarja a bugyimat (ha nincs tisztasági bent) pl, fekete vagy piros bugyinál olyan mintha hipózva lett volna.

Figyelt kérdés
Ez nagyon nagyon zavar..mert vagy állandóan van tiszti betét..de hát az sem megoldás,mert attól még a probléma nem mulik el(egyébként szültem két gyermeket,gombás fertőzés vagy ilyenem nincs.)doki nézett..de mondta hogy nincs gond(nem tértem ki erre,csak mondtam hogy több folyásom van) meg a bugyijaimat is dobhatom ki..mit tegyek?kérlek ne cikizzetek..köszönöm,segítséget tanácsot,várok..esetleg valaki járt e igy?
2010. jún. 5. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A cytológiád mit mutat?
2010. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sajna ugyanez a problémám. Több jó orvosnál jártam, mert nem tartom normálisnak azt a mennyiségű folyást, mint ami nekem is van. Ha nem teszek be tisztasági betétet, és cserélem napközben, estére már kellemetlen szaga van a bugyimnak. Mindenféle vizsgálaton voltam, minden oké, nem tudtak velem mit kezdeni. Nagyon kellemetlen, mert pl. tangás bikinit emiatt nem vehetek fel (jó, nem ez a legnagyobb problémám,csak ez jutott elsőre eszembe).
2010. jún. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez sajnos annyira egyedi mint a kézizzadás vagy hajzsírosodás! Ez van! Hormonális változások befolyásolhatják majd! Fogamzásgátló vagy szülés után változhat.
2010. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem ugyanez volt,igaz... én mindig használok tiszt.betétet. Amióta megszültem (5 hónapja) nincs! Remélem nem is lesz.

2010. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg azóta van, amióta szültem. (10 éve :-S)
2010. jún. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nekem is hasonló problémáim vannak.Hogy mit tegyél??Nekem pár évvel ezelőtt nagyon jót tett az ezüst csepp. Teljesen elmúlt ez a probléma, de miután az előirt adag dupláját ittam (A forgalmazó tanácsára)hatalmas újabb gond állt elő.: A fogam, ahol kicsi gyulladás volt, nem is tudtam róla,jól begyúlladt és Az ezüst cseppektől kisorakoztak a bacik.Életemben még úgy nem szenvedtem gyulladt foggal.A fenti kérdés megoldódott,de sajnos csak 1-2 évre. Az emlitett tünetek nálam jelenleg is fennállnak. Próbáltam az ezüst kolloidot, de attól nem érzek javulást. Úgy érzem, hogy a cseppek nagyobb löketett adtak, annak, aminek gyógyulni kell.Az oldatával lehet hüvelyöblitést is végezni.Jobbulást.
2010. jún. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

sziasztok.citológián már több mint egy éve nem voltam...

a párommal hogy legyek együtt akár mikor nyugodtan..ha mondjuk levetkőztet és a tisztasági betét,befigyel??szóval nem lehet éjjel bent.sőt ha bent van akkor meg erős illata van,amit szerintem én érzek..olyan romlott savanyu tej illat,szag)köszönöm.szerintem elmegyek vele dokihoz...de ciki lesz:( meg ahogy látom másnak sem oldódik meg könnyen.

2010. jún. 6. 21:55
 8/11 A kérdező kommentje:
szóval pontosabban:nem lehet éjjel nappal bent a tiszti
2010. jún. 6. 21:56
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Citológiára mindenképp el kell menned, ha már több mint egy éve nem voltál, nagyon fontos!

az a túlzott savasság és ez az erős savanyú szag fertőzésre utalhat. nézni kéne egy hüvelykenet labort és egy hüvely Ph-t is. nekem is volt már, hogy sok lett a folyásom és nagyon erős savanyú szaga volt. nem enyhén savanykás mint normálisan, hanem szinte orrfacsaróan savanyú, és bakteriális fertőzésem volt.

2010. jún. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
szia,köszönöm elfogok menni ezen a héten..de olyan ciki..de csak jobb lesz,és köszönöm mégegyszer
2010. jún. 7. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!