Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet? Hogy annyira...

Mitől lehet? Hogy annyira savas a hüvelyi folyásom, hogy szó szerint megmarja a bugyimat (ha nincs tisztasági bent) pl, fekete vagy piros bugyinál olyan mintha hipózva lett volna.

Figyelt kérdés
Ez nagyon nagyon zavar..mert vagy állandóan van tiszti betét..de hát az sem megoldás,mert attól még a probléma nem mulik el(egyébként szültem két gyermeket,gombás fertőzés vagy ilyenem nincs.)doki nézett..de mondta hogy nincs gond(nem tértem ki erre,csak mondtam hogy több folyásom van) meg a bugyijaimat is dobhatom ki..mit tegyek?kérlek ne cikizzetek..köszönöm,segítséget tanácsot,várok..esetleg valaki járt e igy?
2010. jún. 5. 16:30
1 2
 11/11 anonim válasza:
Tejfölös tampont mondták nekem .... az el mulasztja a hüvely magas savtartalmát mivel a lug(tejföl) semlegesíti. Én nem próbáltam még , de gondolom utanna jol ki kell mosni magunkat .
2016. máj. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!