Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6 nappal korábban jött meg és...

Haramia kérdése:

6 nappal korábban jött meg és nagy mennyiséggel barnásvörös színben, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem napra pontos sosem a mensim, de ennyire korán (6 nappal korábban) azért nem szokott megjönni, erre pedig sosem volt példa, hogy ahogy pisilni mentem reggel, nagy mennyiségű barna menstruáció jött ki. Mi lehet az oka?
2018. jan. 20. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a vér barna szinű, az azt jelenti, hogy útközben oxidálódott. Nekem mindig így kezdődik és fejeződik be a menstruáció. Normális. A 6 nap csúszás sem olyan nagy gond. Ha ennél kevesebbet szokott késni, akkor azt nyugodtan nevezheted pontos menstruációnak.
2018. jan. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez most így alakult.

Én 20 éve menstruálok, általában 24 napos ciklusaim vannak, soha nem napra pontos, 1-2 nap csúszás mindig van, pár hónapja 17 napra jött meg. Rendesen lezajlott, utána megint a szokásos időben jött meg és azóta is.

Viszont ha te még nagyon fiatal vagy, akkor neked meg főleg nincs miért aggódnod.

Ha viszont elmúltál 18 és ez máskor is előfordul, akkor érdemes felkeresned egy nőgyógyászt.

2018. jan. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
33 éves vagyok, van már egy 6 éves kisfiam is. A ciklusom szinte mindig rövidebb 2-3 nappal, de a 6 most meglepett. Illetve ez a mennyiség és szín, amivel indult, ilyen még sosem volt. Arra gondoltam, hogy lehet már éjjel megjött csak gyűlt és ahogy az egyik válaszadó mondta, oxidálódhatott ezért ilyen színű...csak kíváncsi voltam másnap volt-e ilyen. Köszi a válaszokat!
2018. jan. 20. 10:09
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló vagyok, én pedig 30 éves vagyok és egy 7 éves kisfiú anyukája, szóval most még nem kell megijedni. Csak ha ez máskor is előfordul, akkor érdemes orvoshoz fordulni.:)
2018. jan. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!