Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mit tesztek az éjszakai...

Ti mit tesztek az éjszakai átázás ellen?

Figyelt kérdés

Minden éjszaka (általában ekkor, de van, hogy néha nappal is) átázok

És nagyon rossz amikor arra kelek hogy az apám (akivel rosszban vagyok) kelt fel hogy tiszta ver vagyok

Vagy amikor azon izgulok hogy az ottalvos kirandulasnal nehogy összeverezzem az agyat és más meglássa (sajnos volt ilyen)

Az éjszaka-betét nem túlságosan vált be és a tampon+betét sem mert a betét mindig elcsúszik

Szóval valami ultraeros ragasztasu betét vagy nem tudom mi de jól jönne egy jó tanács !!



2018. jan. 8. 00:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Én már megettem a kenyerem javát, de mindmáig nem tudom, én pedig aztán már mindent próbáltam. Az egyetlen amit még nem, az egy belebújós pelenka ( mint az öregek otthonában:) + abba még beletenni egy Tena lady inkontinencia betéte is :D
2018. jan. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Ilyenkor állítsd be az ébresztőórát, és az éjszaka közepén is cseréld ki a betétet. Ne ultravékony betétet vegyél, ma már a legtöbb ilyen, hanem vastagot. Persze így is előfordul, hogy félremegy, mert a betétről valahogy időnként lefolyik a cucc. Még mielőtt beszívná, végigfolyik a betéten, és a bugyin köt ki.

Erre tényleg csak a pelenka a megoldás, ha biztosra akarsz menni. Olyan, amit a nők a szülés utáni napokban hordanak. Tehát nem pisifelszívásra való, hanem vérre.

Ha másnál alszol, olyankor tegyél magad alá törölközőt, duplán, akár négyrét hajtva, úgy tuti nem kerül a lepedőre. Vagy marad a pelenka.

Amúgy ha minden éjszaka átázol, nemcsak a menzesz egy napján, akkor menj nőgyógyászhoz, mert nem normális az ennyire erős vérzés. Nekem csak egyetlen éjszaka szokott erős lenni.

2018. jan. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nekem is az első nap ilyen, max a másodikon

7 napos a mensim, bár az utolsó 5 napos volt

15 vagyok szóval lehet ez fog meg változni (remelem) viszont elég frusztralo....

És megint nemsokára megjön és...Huhh de jó lesz :|

2018. jan. 8. 01:56
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Vegyél fel szoros bugyit. Ha ilyenkor lazábba vagyok, nekem is el szokott csúszkálni. És a vastag betét is jó ötlet.
2018. jan. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Tampont használok, és éjszaka egyszer felkelek - úgyis be kell vennem a gyógyszert, ha nem akarok reggel meghalni :D
2018. jan. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakai tampon+éjszakai betét, nagyon rossz időszakokban még rá vatta is... és lefekvés előtt mindig sokat iszok, mert az ázásra ugyan nem ébredek fel, de arra igen, hogy pisilni kell. Ilyenkor van éjjel is lehetőségem cserélni. Ha nagyon vérzek, akkor megint iszok 2-3 pohér vizet és akkor hajnalban is felkelt a hólyagom.
2018. jan. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
egyébként extra erős vérzésre létezik gyógyszer, amit felír a nőgyógyász, ha indokolt. én 16-20 éves korom között szedtem (még fog.gátló mellé is ebben az időben)
2018. jan. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szoros bugyira éjszakai betét. Normál tampon be. Még egy szoros bugyi fel. Sötét pizsinaci (direkt csak mensi idején használom). És a lepedőre terítek egy "mensi-plédet", amit csak erre használok, hogy nem baj, ha véres lesz, de védi az ágyat. Állítok be ébresztőt olyan gyakorisággal, ahogy a vérzéshez szükséges. Nem szoktam átázni.

21N

2018. jan. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Használj éjszakai betétet, olyat ami vastagabb és vegyél vattát. Tedd rá a betétre pluszba.
2018. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
két bugyi, legyen szoros!! és éjszakai betét, én alwayst használok
2018. jan. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!