Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen menstruacios görcsoldót...

Milyen menstruacios görcsoldót hasznaltok? Es azt mennyiért lehet venni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 20. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Algoflex-M, kb.700 Ft/doboz és csak hat adag van benne (egy ciklusra), de nagyon jó. Nekem akkor hat, ha éhgyomorra vagy majdnem éhgyomorra veszem be és utána fél órára le tudok feküdni vagy legalább kényelmesen ülni.
2018. jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Halisten semmilyet :) eletemben egyszer sem vettem meg be gorcsoldot mensire, szerencses vagyok

26/N

2018. jan. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Algoflex-M, a kis kombinált kéttablettás csoda, többet hat mint 5 no-spa, egész produktív szoktam lenni, pedig a kiindulási pont az hogy apával hozatom be a gyógyszert és a vizet, vagy mióta egyedül élek, a földön csúszva megyek ki érte, mert nem tudok felállni az ágyból.
2018. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Régen no-spa, majd Algoflex-M, de mivel nekem van egy betegségem, aminek az egyik jellemzője a nagyon fájdalmas menstruáció, most már csak a Xilox segít.
2018. jan. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Az Algoflex -m egy 400 mg-os algoflexből és egy nospa fortéből áll.Sokkal olcsóbban jössz ki ha veszel egy 400mg-os algoflexet és egy csomag nospa fortét és így már 20 alkalomra van gyógyszered.
2018. jan. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet fajdalmas, ha nem voltal eleg melegen oltozve. Ellenorizheted, ha a kezeddel megtapintod a fenekedet, ha az hideg, akkor melegitsed.
2018. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Azt hiszem fogok venni egy Algoflex-mmet....azt sokan írtatok!

Melegitessel is próbálkoztam de az sem mindig segített vagy nem tartósan mert amint elvettem a hasamtol a "meleget" egyből megfajdult

2018. jan. 23. 17:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem használt az algoflex m. Nem is vettem többet. Advil fortét szedek.
2018. jan. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Cataflam-V - vényköteles, háziorvossal vagy nőgyógyásszal íratom fel, vízben egy perc alatt szétesik, így kell meginni. Korábban menstruációs görcsoldókkal próbálkoztam, a No-spa nem hatott, a többi is csak 1-2 óra után. Ezekhez képest a Cataflam-V max. 20 perc.
2018. máj. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!