Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mióta együtt voltam az új...

Mióta együtt voltam az új párommal, azóta sok fehér folyásom van. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy túl sokat szeretkeztünk? Egy ápolt férfiröl van szó, és nem hiszem, hogy bármit is elkaphattam volna tőle.
2018. jan. 22. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Az hogy ápolt nem jelenti azt, hogy nem lehet valami szép kis nemi betegsége... Ha mindent ránézésre lehetne megmondani, akkor senkinek nem kellene szűrésre,tesztekre járnia...


[link]

2018. jan. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyilván elkaptál valamit.


Az ápoltsá SEMMIT nem jelent, ha előtted pár kétes punciba lógatta bizony máris hordozó.

2018. jan. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elég naiv vagy az biztos. Attól mert ápolt szerinted nem lehet gombája vagy akármije? Nem ettől függ.

Ha a folyásod büdös és darabos menj el orvoshoz mert bizony elkaptál tőle valamit.

De amúgy sok mindentől lehet, nem feltétlen gomba az oka.

2018. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem büdös/ég/viszket/, akkor normális fehérfolyás.
2018. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: az nem biztos. Nekem sem volt semmi olyan tünet ami gombára utalt volna, csak több volt a folyásom. Nem volt büdös, se darabos és a színe is fehér volt, mégis gomba volt.
2018. jan. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ebben az esetben jobb, ha orvoshoz fordul a kérdező.
2018. jan. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!