Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha kiderül, hogy a párotoknak...

Ha kiderül, hogy a párotoknak rajtatok kívül még 2 másik barátnője volt miközben veled együtt volt, akkor elmennétek egy nőgyógyászati kivizsgálásra?

Figyelt kérdés

Vele voltam úgy, hogy közben 2 másik nővel is rendszeres szexuális kapcsolata volt. Óvszer nélkül.


A szüzességemet 2 hónapja vesztettem el, ezután kétszer kaphattam el valamit, nem mentem el vele orvoshoz. 1 héten át égő, viszkető érzést éreztem a hüvelyemben, a folyásom is megváltozott. Azóta se állt vissza a régire. Elkezdtem lactofeel hüvelygélt használni, az valamennyit segített. De a folyásom még mindig rendellenes, sokkal erőssebb mint régen és más az állaga.


Sose kellett nőgyógyászhoz mennem, félek is tőle. Miután ez kiderült ki akarom vizsgáltatni magam. Milyen magánklinikára menjek? Azt se tudom hogy mit nézessek meg. 15 forinttól 60-ig látok árakat.

17lány



2017. okt. 22. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel van valami bajod, menjél el mindenképpen.

Nem kell magánhoz menni.

Nem lesz semmi. Elmondod, hogy érzed, hogy valami bajod van. Megvizsgál, aztán elmondja, hogy mi a baj, ír gyógyszert, ha kell.

Egy általános vizsgálat mifelénk 10-15 ezer forint.

2017. okt. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg gombafertőzést kaptál. Kapsz tablettát vagy hüvelykúpot, és egy hét alatt elfelejted. Nem kell hozzá magánklinika, kérd meg anyukádat, hogy vigyen el a nőgyógyászához.
2017. okt. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Mindenképpen magához érdemes menni! Sztk - s alapon nem igen kapsz teljeskörű, minőségi kivizsgálást.
2017. okt. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
En mindenkeppen elmennek nogyogyaszhoz, de csak miutan fejbe vagtam volna baseballutovel azt a parasztot.
2018. febr. 5. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!