Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napja késik a menstruáci...

2 napja késik a menstruáciòm. Van barátom, de még nem feküdtünk le. Jelenleg meg vagyok fázva. Befolyásolhatja a menstruáciòt egy betegség,17L?

Figyelt kérdés
2018. jan. 22. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
1000 dolog befolyásolhatja. Köztük ez is. No para....van és lesz is még ilyen.
2018. jan. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%

Terhes vagy.

Boldog babavárást! :) :) :)

2018. jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél magadnak egy kiskutyát.
2018. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Igen
2018. jan. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Mi itt a kérdés? Egy 17 éves ennyire hülye azért nem lehet.
2018. jan. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó, akkor most nem értem, hogy miért vagyok hülye. Feltettem egy ártatlan kérdést, hogy normális-e ez még, hogy késik. Sajnálom, hogy néhány ember névtelenül itt éli ki a hülyeségeit, ráadasul egy 17 éves lánnyal szemben. Annak, aki értelmes választ adott köszönöm.
2018. jan. 22. 17:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem probléma, a betegség miatt késik. Sokszor annyitól is késik, ha nem táplálkozik rendesen valaki.
2018. jan. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szóval soha életedben nem szexeltél, de felmerült benned, hogy terhes lehetsz... Igen. 17 éves vagy, nem egy kisgyerek... illene tudnod, hogy hogyan működik a teherbeesés.
2018. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jaj Istenem...szövegértés....úgy voltam vele, hogyha felteszek egy ilyen kérdést ,akkor odaírom, hogy még nem szexeltem senkivel, mert gondoltam esetleg valamelyik kedves válaszoló úgyis megkérdezné.

Kiváncsi voltam, hogy 17 évesen ez normális-e, hogy vagy rohangáljak nőgyógyászhoz, hogy kiderítse, hogy miért van ez.

2018. jan. 22. 21:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer egy egész hónap kimaradt stressz miatt, máskor meg műtét és mindenféle gyógyszer miatt megint megjött egy hét múlva. Egyébként rendszeres szokott lenni a ciklusom

De tényleg.annyi minden befolyásolhatja a mensest, hogy ha időnként pár napot vagy akár jetet késik pláne, ha nem is szexeltél teljesen felesleges aggódni meg orvoshoz rohangáni. Előfordul mindenkivel. Nyugi.

2018. jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!