Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az agykontrollrol mik a...

Az agykontrollrol mik a velemenyek?

Figyelt kérdés

Valoszinuleg panikbeteg vagyok, mindennapos nalam az "uss vagy fuss" erzes, bar konkret rohamom "csak" 3 volt es nem tudok semmifele lelki okra gondolni, hogy mi mardoshat belul, mert nem erzem, hogy barmi bantana. De a nap tobb mint feleben ezt a menekulesi kenyszert erzem, mintha barmelyik pillanatban ramtorhetne a roham. Nagyon rossz.

Viszont nem akarok mindenaron gyogyszert szedni ennyi idosen, es anyukamnak eszebe jutott egy ilyen opcio, ezert szeretnek erdeklodni, hogy mik a tapasztalatok az agykontrollal kapcsolatosan? Ilyen esetben hasznos lehet?

Egyaltalan hogyan kell elkepzelni egy ilyen tanfolyamot? Barki meg tudja ezt tanulni?

Miben valtozott az eletetek ez utan?

Egyaltalan a panikbetegseg legyozheto es orokre megszuntetheto? Mar nagyon el vagyok keseredve... kerlek segitsetek!

20/L



2018. jan. 23. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Van egy olyan betegség, hogy attól fél az ember, hogy egy kacsa bámulja?

Nem ettől félsz?

Erre sajna nem jó az agykontroll, de nekem disznóvágás után elmúlt

2018. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Eskuszom, ertekelnem a humorod, ha nem lenne komoly amit irtam.

En is hasonloan fogtam fel a dolgot, "le kell szarni mindent es kesz meg nem kell panikolni". Ja. Csak rajottem, hogy ez nem igy megy, es ezert vagyok ketsegbeesve.

2018. jan. 23. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!