Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Orális gombaellenes szer után...

Orális gombaellenes szer után normális, ha nagyobb mennyiség ürül? Ez azért van mert az elhalt gomba kiürül?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam, hogy normális. :)

Fenntartó kezelést kapok, a héten nem volt folyás, de ma volt esedékes a kapszula (hajnalban) és késő délelőtt kicsit elindult a dolog.



2018. jan. 24. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Elhalt gomba kiürül hát beszarok. :D:D:D::D:D:D:DD
2018. jan. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jól van, mégis hogy fogalmaznék, ha nem vagyok "szakavatott"? Egyébként a szegényes ismereteimet megerősítette végül 2 orvos...
2018. jan. 25. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó bocs de ezen akkor is röhögnöm kellett. :D

Nem tudom amúgy mert én még nem tapasztaltam olyat hogy ha szájon át vettem be gyógyszert gombára akkor jobban megindult volna. Mondjuk én mindig kaptam hozzá kúpot is.

2018. jan. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt, meg is ijedtem. Aztán megnyugtatott az orvos, hogy ez természetes, mivel nem maradhat benn, ezért tisztul. Nem tudom, hogy érthető-e amit írtam xd
2018. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megértem, hogy furán hangzik, de engem bánt, ha valaki emiatt kinevet, mert eleget szenvedek emiatt a nyomorult dolog miatt!


Utolsónak köszönöm!

2018. jan. 25. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!