Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális a menstruációm?

Normális a menstruációm?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem, hogy az, de most elbizonytalanodtam.. általában 23-27 (tehát kb. 25) napra jön meg, de legtöbbször 23-24-25 körül.. legtöbbször 5 napig tart, az első napon barnás-vöröses, úgy fél éve első napon is ,,erős" (azért nem egy Duna, de viszonylag az), második napon is élénk a színe és elég sok, majd 3. naptól elkezd barnulni, 4. napon már egész sötétbarna és kevesebb (már 3.-on is az), és az 5. napon meg már kevés és barna. Ez normális? 17 éves vagyok és egy éve még kb. 5-6 nap volt a hossza, most általában 4-5 napig tart és régen első napon volt kevesebb, 2.-on és 3.-on volt több. Akkor még sokkal többnek tűnt. Ez lehet azért, mert régen betétet használtam, ami kényelmetlenebb és már áttértem tamponra, ami sokkal kényelmesebb? Van okom aggódni? Mennyire normális az, ha ma vagyok a 19. napon és rettenetesen fáj a derekam, meg a hasam is kicsit, de a múlt hónapban késett 3 napot, így 29 napra jött meg? ( mondjuk akkor voltak ezek a hatalmas melegek)


Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2017. aug. 21. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
nyugiii.Ez mind teljesen normális.A menstruációt nagyon sok minden befolyásolhatja.Étkezés,stressz stb.Ilyen apró változások teljesen normálisak, hiszen a tested nem egy óramű pontossággal működő gép.Nem kell aggódnod
2017. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez mind normális, az évek során változik a ciklus.
2017. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor ugye szerintetek sem túl rövid/kevés?:D
2017. aug. 21. 23:20
 4/4 anonim válasza:

Szerintem is normalis:)

Nekem most 11en jott meg de a szokottnal kevesebb es megijedtem..3.nap nem jott semmi aztan delutan megint jott utana szepen lassan egyre tobb aztan 5-6.napon el is mult.

16 vagyok

2017. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!