Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS fennállása esetén hány...

PCOS fennállása esetén hány évesen lett babátok?

Figyelt kérdés
Most 25 éves vagyok, de 2 éven belül még biztosan nem tudok babát vállalni, és ez eléggé idegesít, hogy később sikerül-e egyáltalán.

2018. jan. 24. 21:59
 1/6 momoka 2002 ***** válasza:
Sajnos ezt csak akkor tudod meg,ha kiprobalod.van akinek par honap eleg, van akinek evek.
2018. jan. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28. Kb. 1 év próbálkozás/akarás után :) de az előző válaszadónak teljesen igaza van, mindenkinél más
2018. jan. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem “csak” inzulinrezisztenciám volt, de nem volt rendes peteérésem, szóval a pcos határát súroltam. Így volt kb. másfél év próbálkozás, amiből 10 hónap volt a hármaskezelés (étrend, mozgás, gyógyszer). Szinte pont egy évvel az első orvosi időpontom után összejött.
2018. jan. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és 27 éves voltam mikor összejött.
2018. jan. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Most az a nagy dilemmám még, hogy abba akartam hagyni a fogamzásgátló szedését, mert úgy érzem ez csak ronthat a helyzetemen...Viszont azt olvastam, hogy a tabi akadályozza meg a petefészek kimerülését. Azt viszont nem teljesen értem, hogyha próbálom tartani a megfelelő étrendet és mozgok is, ér egyáltalán valamit a fogamzásgátló mellett?

Egyébként a nőgyógyászom is azt mondta, hogy amíg nem szeretnék babát, szedjem a tabit, de ő nem indokolta meg, miért jó ez nekem.

2018. jan. 25. 13:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem lassan hagyd el, mert ha később szeretnél babát ne akkor derüljön ki, hogy fogamzásgátló nélkül mennyi bajod van. Teljesen egészséges nőknél is van, hogy 6 hónap míg tabletta után észhez tér a szervezetük.


Addig meg, míg eljön az idő, szépen rendbe lehet tenni a hormonjaidat. Nekem még az inofolic segített nagyon, rendesen megtámogatta a petefészkeim.

2018. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!