Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nálatok meddig tart a...

Lányok! Nálatok meddig tart a menstruációs ciklus?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, de a hónapból 2 hetet legalább nincs szex mert 1 hetet görcsöl utána meg 1 hetet vérzik. Ez most normális? Máshonnan azt hallottam , hogy 1 hét alatt lemegy az egész. Elképzelhető, hogy ilyen hosszan elhúzódik vagy csak szimulál? Szed fogamzásgátlót is ha ez számít.

2018. jan. 27. 00:14
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Nem kizárt, van olyan ismerősöm, aki egy hétig menstruál. Én mondjuk szerencsés vagyok ilyen szempontból, három-négy nap alatt lezajlik minden.
2018. jan. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges. 1 hét PMS + 1 hét menstruáció. Elég általános. Lehet még kicsit több is.
2018. jan. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Lehetseges siman, mondjuk en megnezetnem, miert van ez, nem a szex miatt, hanem semmi kedvem nem lenne egy heten keresztul gorcsolni. Mivel nem hiszem, hogy amugy normalis.
2018. jan. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Ha szimulál, akkor biztos nem véletlenül.


Lehetséges, hogy egy hetet görcsöl aztán egy hetet vérzik, de akkor nagyon sajnálom. Én egy napot görcsölök és 5 napig tart a ciklus azon része.

2018. jan. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%

1 het fajdalom. Akkor is szexelek szivesen minden nap. 3 nap verzes: akkor is szexelek minden nap szivesen. A ver termeszetes dolog. Azt jelenti,h nem vagyok terhes. A ver allagabol es szinebol visszajelzest kapunk a hormonrendszer osszhangjarol.


Nem szedek foggatlot,mert lenullazta a libidom es elvezhetetlenne tette a szexet.


Ezt az idoszakot minden no mashogy eli meg. Meglatszik belole,h mikent all onmagaval es a noiseggel. Mennyire szereti onmagat es azt,h nonek szuletett. A szeretett ferfiert meg el lehet felejteni a fajdalmat a szex idejere,kozben ugyis elmulik.


N/32

2018. jan. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
73%
5# Szoval te csak azert letezel, hogy legyen hova bedugni a pasidnak? Kiraly, de mas nok ennel tobbre tartjak magukat. Bocs, ha epp szenvedek a fajdalomtol, akkor leszarom, hogy a ferfi kanos, nagyfiu, oldja meg maganak.
2018. jan. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nalam is 1 het verzes. Vagy akar tobb is. Bar gorcseim inkabb csak kozvetlen menzesz elott es akozben vannak.
2018. jan. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más. SOkan valóban rettenetesen görcsölnek, bár a foggátló ezt erősen csökkenteni szokta, de ez megint egyedi.
2018. jan. 27. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Nekem fogamzásgátló óta vannak csak görcseim. 4-5 nap alatt vége, és az első 1-2 nap fáj.

Ismerek olyat akinek hosszabb, meg olyat is aki több havonta menstruál. Egyik se normális igazából.

2018. jan. 27. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mindenképp menjen el nőgyógyászhoz!

A fogamzásgátló mellett csak megvonásos vérzés van. Ezért szokták felírni erős, fájdalmas menstruációra. Ha még így is szenved, akkor gyógyszert kell váltani.

Khm... Biztos, hogy szedi?

2018. jan. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!