Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány év után áll be "normálisa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év után áll be "normálisan" a menstruációs ciklus?

Figyelt kérdés
szűk 3 éve menstruálok általában 29-30 naponként szokott megjönni. Múlthét vasárnap kellett volna hogy megjöjjön de nem jött meg. Ez ilyenkor még normális?
2012. máj. 14. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem olyan 1-1,5 év után állt be. eleinte 24 napra, most már 25 naponta jön meg
2012. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt napra pontos, de az elejétől kezdve időben (+-4 nap) jött meg.
2012. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

én sem olyan régóta menstruálok, és volt egy előadás a suliban a lányoknak a pubertás korról!

tehát egészen 18 éves korodtól kezdj el emiatt aggódni!

mert ez teljesen normális!

2012. máj. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én lassan 8 éve menstruálok, de soha nem jött meg napra pontosan. Mindig csúszik pár napot, aztán néha 1-2 hónapig megjön ugyanannyi napra majd megint csúszik. Én ezen már nem is agyalok. Mondjuk nekem előtte 1 héttel mindig feszülnek a melleim és fájnak, szóval meglepetés még nem ért. Mindig tudom, ha itt az idő.
2012. jún. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 vanegylany válasza:
2012. jún. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!