Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy működik a fogamzás gátló...

Timiiii00 kérdése:

Hogy működik a fogamzás gátló felíratás?

Figyelt kérdés
Addig értem hogy elmegyek es rákszűrést csinál utána, mennyi idő az eredmény és a vizsgálat után kb mennyi idő mire tudom is szedni?

2018. jan. 27. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Nekem rögtön felírták.
2018. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 timi0422 válasza:
Elmentél, kérted és fel is írták?
2018. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

én nem szednék, bár nem ez a kérdés. az orvos is találomra írja, én gombas lettem tőle.

baratnőm testvere sokat szedett, 26 évesen májrákja van, nincs a családban rákos.

2018. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Májrákja van?
2018. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb doki hasraütésszerűen felír egyet (én is így jártam, de bevált, 3 éve sszedem. A rendes eljárás az, hogy különféle vizsgálatokra küld. A menstruáció első napján kell elkezdened szedni.
2018. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Igen elmentem és mivel szűz voltam kértem hogy ne is vizsgáljon meg. Felírta és 3 hónap múlva vissza kellett mennem akkor már megvizsgált rákszűrés. Ennyi.
2018. jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Emesz dokihoz, aki elvegzi a rakszurest, es beutal vervetelre. Ha mindkettonek megvan az eredmenye, utana javasolja majd a neked legjobbat, amit szedhetsz. Es akkor fog mindent mondani, mert van olyan amit pl nem mindegy milyen sorrendbe szedsz, mikor stb. Ha mindenféle vizsgalat nelkul irna fel, ne szedd be, komoly kovetkezmenyei is lehetnek. Mindig 3 havi adagot fog felirni, vagyis egy evben 4x fogsz menni receptert
2018. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:

Nekem a kijárós nőgyógyász random felírta, odadobta a receptet, csókviszlát.

Amikor elmentem a városba rákszűrésre, az ottani doki küldött el vérvételre amikor mondtam hogy még nem voltam.

2018. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!