Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek szép?

Szerintetek szép?

Figyelt kérdés

Emberek! (Főleg fiúk)

Szerintetek szép ha egy lány nagyon vékony (persze manapsag ez nagyon fontos) szóval tényleg totàl lapos has meg óriasi comb közötti rés,(meg a bordak is latszodnak kb anorexia) de közben se melle se feneke? Mert làttam jó pàr ilyet instagramon és ők magukról abszolút azt gondoljàk h szépek meg aztan ott van az a rengeteg komment hogy hú de gyönyörű a tested; én is mindig ilyenre vàgytam stb...

Ez csak szerintem nem normàlis??


2018. jan. 28. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem kicsit se szexi, mondjuk én leszbikus vagyok.
2018. jan. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez számomra ennél több, mert több tényező is jelen van, hogy meg tudjam állapítani, hogy nekem tetszik-e vagy sem. Általában szoktak tetszeni, de aki tényleg full anorexiásnak néz ki, az már nem feltétlen.
2018. jan. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Rólad van szó?
2018. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se normális, de mit vársz, ha ilyenek közül kerülnek ki a szépségkirálynők és ezt nyomják az arcunkba a TV-n keresztül? Elég elkorcsosult ideál. Szerintem egy nőnek akkor van jó alakja, ha szép formás, van melle, feneke. Inkább legyen rajta pár kiló plusz, minthogy olyan legyen mint egy kiéheztetett férges gebe (már bocs). Persze izlés kérdése is, van akinek meg a full kövérek jönnek be. 23f
2018. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Jobb mint a 100kg-s “plus size” modellek akik büszkék arra hogy kövérek, pedig simán le tudnának fogyni. De az a különbség, hogy a kövérség még egészségtelen is, szóval azt még annyira se kéne reklámozni.

És attól hogy valaki vékony, még nem lesz anorexiás. Ilyen alkat, nem kell irigykedni.

Foglalkozz a saját tested fejlesztésével, ne másokéval. Ennyi

2018. jan. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legszebb mikor valaki sportos, szóval nem vékony, hanem van hús és izom a bőre alatt, nem lóg rajta semmi, hanem feszesen a helyén van minden.

Én skinny fat vagyok, mivel helytelenül táplálkozom és alig van időm mozogni.

De ha választhatnék akkor sportos külsőt szeretnék magamnak, és nem cserélnék a soványokkal.

2018. jan. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen idióta kérdést. Szerinted?
2018. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, gyönyörűek a beteges csontvázak.
2018. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a melegeket se érdekli hidd el.
2018. jan. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!