Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elöre is bocsi nem lesz szép...

Elöre is bocsi nem lesz szép kérdés! Problémás menses? Ez ciszta volt, ami távozott? Többi lent! Segítség

Figyelt kérdés

Iszonyatosan rosszul vaguok kèt napja, amugy is magyon fàj, ha megjön,

De ez, totyogni birok csak, görcsöl a hasam, megy a hasam, puffadok. Erre wc-n hasmenès utàn ès ugye vèr is jött, èszre vettem egy gömb alaku fehèr valamit, nem volt kicsi. Szètmàllott. Olyam volt hülyèm fogalmazva, mint egy gomboc folyàs. Na elsö hondolatom az vot, hogy ez akkor honnan is jött? Aztàn csak valoszinü, hogy a mensessel tavozott. Volt màr cisztàm, amire annyit mondtak többször is, hogy majd mensessel tàvozik. Akkor is rosszul voltam, mondjuk ennèl jobban, de max ilyen kis nyalkas vères bmit lattam tavozni règen. Nincs valami fogalmatok mi lehetett ez? Ja ès mivel àllithatom meg a hasmenèsem, mert lassan kidölök.



2017. nov. 29. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz,de azt hiszem széntabletta megfogja a hasmarsot.
2017. nov. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A ciszta az nem olyan dolog ami csak úgy távozik....
2017. nov. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
durva, hogy a világ legszebb dolga ilyen is tud lenni!
2017. nov. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
3as:Mire mondod, hogy a világ legszebb dolga?
2017. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ez engem is érdekelne, mert a menstruáció minden, csak nem szép. Szívás, az igen. Sza.r közérzet, az igen. Na de hogy szép, sőt a világ legszebb dolga? Mi, hogy vérzel és fájdalmaid vannak?
2017. nov. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudni mi volt, de a hasmenèsem egy antibiotikum okozza, ami kb kijèszit. 2 napja. Plusz tegnap mèg menses görcs. Voltam orvosnal, virusfertözèsre fogtàk, adtak hasfogot, meg vmi port, amivel nem szàradok ki. Mondtam, h elsö antibiotikumot vettem be aznap, de azt mondta, hogy szedjem tovabb, plusz amit kiirt.akkorra már elmult kb 18ora elteltèvel... erre vègre tudtam enni, bevettem az antibiotilumot, egy orara rà ujra indult minden 10percenkènt hasmenès, bevettem a hasfogot, amugy robiotikum is kellene, de az nincs , olvasom utolag :( a hasfogo nem janlott antibiotikum okozta hasmenèsnèl.. remek.. de tök mindegy, mert ugyanugy megy.. ugyh offolom a tèmàt, mitöl mulik el, elvileg ennek a gyogyszernek hosszu hatasa van, mert 3 tablettas levèlben, napi 1x kell. Addig kinyulok, èhen halok, de ha eszek rosszabb.. szentabletta se èrt tegnap semmit. Orvoshoz mostmar nem megyek. Elegem van! Ja, ez az ügyeletes orvos volt, hazi dokim nem volt. Pedig ö nem analfabèta! Megelözte ezt olyan homlokfàjdalom, h azt hittem falnak megyek, nem allt ki semmitöl, èjszaka azt hittem meghalok, ügyelet, aludni se birtam, vizsgalat nèlkül hm biztos homloküreggyulladàs, irok ra gyogyszert, mèg jo h a nagy fajdalombam is kèrdeztem, nem mintha a gèpben, fe mèg a taj kartyamon is szerepel mire vagyok allergias, hat pesze h azt írta ki elsöre, utana mikor ràkèrdeztem a hatoanyagra modositotta erre a csodalatos hashajyo antibiotikumra, o meg mèg meg is jött, ami alapbol iszonyatra fàj. Komolyan elegem van az orvosolbol. Bocsi, h eltèrtem a tèmàtol, de jol esett kiirni, meg hàtha van erre is valami tippetek :(
2017. nov. 30. 01:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Már bocs, de hány éves vagy? Alap hogy probiotikumot is veszel antibiotikum mellé, ezt egy gyerek is tudja. Az nem receptre kapható, nem kell felírni az orvosnak.
2017. nov. 30. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
a puncira értettem hogy a legszebb nem a menzeszre, csak hogy ilyen undorítót is tud produkálni
2017. nov. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8, ha nem csak használni akarod a puncit, hanem a mögötte levő nő is érdekel, és szeretnél felnőtt ember módjára hozzáállni majd a párod működéséhez, szerintem olvassál, tanuljál nagyon sokat. Különben nagy meglepetések fognak érni, és nagy csalódások a párodat, aki veled akar élni.


A hasmenést nem a punci produkálja, sőt nincs is semmi köze hozzá az égvilágon. Ez a fiúknál sincs másképp.

A menstruációt és a többit se a punci produkálja, csak azon át távozik a külvilágba.

2017. nov. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!