Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális a 2 napos megvonásos...

Normális a 2 napos megvonásos vérzés?

Figyelt kérdés
2 hónapja szedem a Zoely nevű fogamzásgátlót. Az első megvonásos vérzés 5 napig tartott,de lényegesen kevesebb vér távozott. A mostani 3 napos volt,ugyanakkor,órára pontosan jött meg,csak az 1.napon picit pecsételő volt,majd a 2.3. napom felerősödött,és ma egy nagyon nagyon picit barnáztam. Megnyugodhatok,hogy nincs terhesség? Párom nem élvezett belém,a gyógyszert rendeltetésszerűen szedtem.

2018. jan. 29. 17:27
 1/6 A kérdező kommentje:

Hozzáteszemh,hogy az 1. és 2. levélnél is barnáztam,a 2.levélnél kb. a megvonásos előtt 5-6 nappal,ez is hozzájárulhat a vérzés mennyiségének csökkenéséhez?

Az a lényeg,hogy jelentkezzen a vérzés,ekkor kizárható a terhesség?

2018. jan. 29. 17:30
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen,mindenkinél máshogy alakul a vérzés.

nem került beléd sperma,akkor nem tudom,hogy mégis mitől esnél teherbe.:)

Mondjuk,akkor meg kár mérgezned magad,ha nem hagyod ,hogy beléd élvezzen a barátod.

A barnázás is normális az első 3 hónapban.

2018. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Tehát ha élénkpiros,menzesz kinézetű vérzésem volt 2 napon keresztül,tehát ha megjött,megnyugodhatok,igaz? :)
2018. jan. 29. 17:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ha rendesen szedted,akkor elviekben nem lehet baj.
2018. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendesen szeded, nem hagysz ki egy szemet sem és nem folyásolja be gyógyszer vagy hányás-hasmenés, akkor a barátod elmehet benned. Ezért szeded elvileg.

A megvonásos vérzés hossza lerövidülhet fogamzásgátló mellett, illetve kevesebb is lehet, de amíg jelentkezik és élénk piros, addig nincs gond, nem vagy terhes.

2018. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. jan. 29. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!