Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz 3. napján kék nadrágom...

Menzesz 3. napján kék nadrágomat felvehetem? Segítsegek létszi

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt vettem egy kicsit sötét kék farmert,úgy szeretnem felvenni h harisnya+kél rövidnadrág+a farmer

Vérzés 3 napja lesz holnap

Kicsit erős,nem szoktam átázni

Jó lessz igy?



2018. jan. 29. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Vedd fel az összes ruhád
2018. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Ne vegyél rövidnacit!! Felesleges :)

Ne aggódj, nem fogsz átázni! Biztos vagyok benne, hogy új még neked ez a dolog.

Ne feledd, légy résen, cseréld a betétet 2 óránként, a tampont is csak max 3 óráig tartsd benn.

Ja, és ha nagyon félsz, hogy esetleg átázna, rakj tampont ÉS betétet is. :) Remélem hasznosnak találtad a választ

2018. jan. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivan?? Én menszesz első napján is simán veszek egyszál farmert vagy szoknyát, egyedül a fehér vagy a világos amit ilyenkor meggondolnék, de olyan csak 1 van azt is ritkán hordom...

Szóval ha nem szoktál átázni akkor nincs mitől félned. Max ha egész nap nem lesz alkalmad cserélni, de azt meg kizártnak tartom.

2018. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi😏😏

Kicsit megnyugodtam akkor nem veszek fel alá semmit

2018. jan. 29. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy öltözök menstruáció alatt is, mint amúgy.
2018. jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Farmer plusz rövidnadrág? Bohócnak öltözöl? Úristen...nem LESZ jó így.

Tegyél be vastag éjszakai betétet. Szerinted ha 28 nadrágot és harisnyát veszel fel nem fogsz átázni?

2018. jan. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az életem 99%-ban világoskék-világosszürke naciban-szoknyában flangálok, egyszer nem volt probléma. :)
2018. jan. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!