Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A felírt hüvelykrém szörnyen...

A felírt hüvelykrém szörnyen csípi a hüvelyemet és irritálja a szeméremtestemet. Ez normális?

Figyelt kérdés

Visszatérő gombás fertőzésre kaptam Travocort krémet, de annyira csíp, éget, hogy nem bírok utána aludni, sírógörcsöt tudnék kapni...

Ez normális, vagy allergiás lehetek valamelyik összetevőjére?

Nem akarom abbahagyni a használatát, csak 4 nap és muszáj elmúlnia ennek a szörnyű fertőzésnek...


2018. jan. 31. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Benne van a mellékhatásokban ez a tünet? Ha nem, valószínű hogy allergiás reakciót váltott ki. Menj vissza a dokihoz, ad mást
2018. jan. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

előfordulhat, nem normális. Menj vissza az orvoshoz, kérj mást.

Én a canestent nem bírom (ég, fáj, duzzad) illetve a betadine kúptól is égek, vérzek.

2018. jan. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem normális. Hagyd abba és menj vissza az orvoshoz hogy felírjon mást.
2018. jan. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

benne van a leggyakoribb mellékhatások között, tehát nem meglepő. csak szörnyen kellemetlen. de érdekes, reggel csak a szeméremtesten alkalmaztam és most nem fáj annyira...

a dokinál aki felírta, legközelebb február végén van időpont :D

a mellékhatások ellenére a gombát orvosolni fogja a kenőcs, vagy csak ront a helyzeten? ha elmúlik tőle, én kibírom...

2018. jan. 31. 13:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj be ügyeletre, vagy simán rendelési időbe, mond meg sürgős. Ha 18 alatti vagy mehetsz a tini ambulanciára, oda a legtöbb helyen nem is szükséges bejelentkezni. Vagy hívd fel a dokit, mond el neki mi történt, nehogy már az az 5 perc ne férjen neki bele a magánrendelési idejébe amialatt felír valamit
2018. jan. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!