Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális orális szex után?

Normális orális szex után?

Figyelt kérdés
Általában miután orálisan kielégítettem a páromat pár nappal később vagy akár másnap a torkomnál lévő nyirokcsomók enyhén megduzzadnak/ begyulladnak és rövid ideig a torkom is szokott fájni, úgy mintha megfázás tünete lenne. Ez általában 1 max 2 hétig van így utána elmúlik, de gondoltam fő a biztonság, ezért rákérdezek. Ti tapasztaltatok ilyet?

2018. jan. 29. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
igen, és normális
2018. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Én soha nem tapasztaltam semmilyen problémát nyalás után.

Azért az durva, hogy a nyalással elkapsz valamit ami 1-2 hétig kínoz téged. Biztos minden rendben a pároddal?

2018. jan. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én még nem tapasztaltam ilyet szopásnál.Szerintem fura.
2018. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem tapasztaltam még ilyet.
2018. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én se tapasztaltam még ilyet. Ettől függetlenül persze lehet normális, mert nem vagyunk egyformák.
2018. jan. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cila-Bila ***** válasza:
Bizony orálissal elkaphatsz bármilyen ragályos nyavalyát. Az állatok ezt tudják sok ember nem! Ezért az állatok csak szagolják és nem szopják, nyalják.A plusz élvezetet sokszor nagyon drágán meg kell fizetni. Néha túl drágán.
2018. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is kedvelem, ha a partneremet leszopom, vagyis nálam gyakori az oralizálás. Semmi olyasmi nem fordult még velem elő, amit leírtál. Szerintem nálad is el fog múlni idővel, ha rendszeresen "cumizol" és hozzászokik a szervezeted.
2018. márc. 31. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!