Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázástól fájhat a végbélnyí...

Felfázástól fájhat a végbélnyílásom?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdődött az, hogy az alhasam fájt, és a végbélnyílásom olyanokat nyilallt, hogy alig tudtam hazasétálni. Otthon vettem egy meleg fürdőt, és bedugtam egy glicerines kúpot, mert azt hittük, valószínűleg szorulásom van. Sikerült elmenjek a wc-re, de a hasam továbbra is fájt picit. Estére minden kezdődött megint, ezért tettem még egy kúpot, de azután valami vízféleség jött ki a végbelemből. A hasam rovábbra is fájt, de legalább el tudtam aludni. Mára arra jutottunk, hogy valószínűleg felfáztam, meg pisilés közben még jobban fáj a petefészkem környékén. De most estére megint visszajött a végbélnyílásnak a fájdalma. Lehet, hogy a felfázás miatt? (Bocsi, ha össze-vissza magyaráztam, és valamit nem èrtetek)

2018. jan. 31. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább aranyérnek tűnik. Reparon kenőcsöt vegyél.
2018. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. De nem érzek semmilyen kiálló húst, akkor is lehet erről szó?
2018. jan. 31. 19:15
 3/5 anonim válasza:
Ugyanez a problémám végül mi lett veled?
2019. jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végül elmúlt, bár néha még rám azokott jönni, hogy óriásit nyilallik a nyílásba. :( Nem nagyon tudtam meg, mi volt a probléma. Ha te többre jutsz, elmondhatod nekem is. :))
2019. jan. 5. 12:13
 5/5 anonim válasza:
Nekem aranyerem van.Bár nem tudom hogy emiatt vannak-e görcseim.
2019. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!