Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek inzulinrezisztencia?

Szerintetek inzulinrezisztencia?

Figyelt kérdés

Cukorterhelésem volt inzulinszintekkel együtt, a nőgyógyászom azt mondta,hogy rendben vannak ezek az értékek, de nekem gyanús


Éhgyomri glükóz: 5,9

Glukoz terhelés 60 perces: 7,2

Glukoz terhelés 120 perces: 4,8


Se inzulin: 12,60

Se inzulin 60 perces: 61,70

Se inzulin: 120 perces: 37,70


Mert sajnos tüneteim is vannak, hasra való hízás, rendszertelen menszesz, és sajnos volt egy vetélésem is. Szeretném megtudni,hogy ezek az értékek esetleg utalhatnak inzulinrezisztenciára? Felfogok keresni egy szakorvost,de előbb szeretném itt kikérni a véleményeteket.

Válaszotokat előre is köszönöm



2018. febr. 1. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek teljesen normális értékek. Nincs pajzsmirigy betegséged?
2018. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs
2018. febr. 1. 14:51
 3/4 anonim válasza:
Ha a 120 perces cukorérték beesik az éhgyomri alá,az inzulinrezisztenciára utal. És az éhgyomri inzulin is magas, 8-ig jó. Mindenképpen menj el endokrinológushoz, ők értenek ehhez, a nőgyógyászok többsége nem.
2018. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenképpen elmegyek. Mert ahogy olvasgattam arra utal, és hát van egy pár tünetem is ami inzulinrezisztenciára utal. Köszönöm válaszod
2018. febr. 2. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!