Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mondhatom az orvosnak hogy...

Mondhatom az orvosnak hogy nem vagyok szűz ha még igen?

Figyelt kérdés
Szűzhártyám nincs meg, de anyukám el akar vinni orvoshoz mert ossze-vissza jon meg. Viszont azt hallottam ilyenkor vegbelen keresztul vizsgalnak, amit nagyon nem szeretnek. Ilyenkor mit csinaljak? Segitsetek legyszi 16/L
2018. febr. 2. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi az a szűzhártya? Mert hogy kapásból rávágod, hogy nincs meg..

Egyébként mondhatod, hogy nem vagy szűz, de ha hüvelyen keresztül megvizsgál akkor ráfog jönni, hogy nem mondtál igazat. A viselkedésed miatt.

2018. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azert nincs meg mert megujjazott a baratom, es egy vibratort is vettem, hogy tagitsam magam mert eleinte nagyon fajt... igy utolag kivsit banom, de ez van
2018. febr. 2. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem èrtem mièrt vizsgálná meg vègbèlen keresztül,ezt honnan hallottad?
2018. febr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mondanád el neki, hogy szűz vagy? Köti az orvosi titoktartást, anyudnak meg mondd, hogy ne menjen be veled. Szűz nőket ritkán vizsgál kacsával (kivéve ha nagyon indokolt), maximum kézzel vagy azzal sem. Legyél őszinte a dokival.
2018. febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is ne hazudj az orvosnak (soha semmilyen esetben)!

Ahány hely, annyi módon vizsgálnak, létezik "szűzkacsa" is, azzal lehet hüvelyen keresztül is.

2018. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a végbeles dolgot mégis honnan az égből vetted? Én is voltam szűzen nődokinál, hason át vizsgált, meg ujjal, aztán megpróbálta a kacsát, nekem pont felment mert könnyen tágulok, de végig szó sem volt végbélről, pedig akkor még annyira szűz voltam hogy nem csak farok, de ujj és vibrátor se járt bennem.
2018. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

és amúgy az orvosnak több szavas választ is lehet adni, az a legegyenesebb ha azt mondod hogy "még nem szexeltem de a szűzhártyám már valószínűleg nem ép mert ujjaztak már meg és használtam vibrátort".

Anyukádnak nem kell bent lennie ehhez, a dokit köti a titoktartás és egyébként se foga érdekelni az orvosi szempontokon túlmenően, mert nyilván látott már cifrábbat mint egy 16 éves vibrátorral.

2018. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!