Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha már valószínűleg átszakadt...

Ha már valószínűleg átszakadt a szűzhártyám akkor mondhatom azt a nőgyógyásznak, hogy nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés

Egy előző kérdés által vetődött fel bennem.

Ideje lenne elmennem nőgyógyászhoz, de nagyon nem szeretném ha végbélen keresztül vizsgálna meg (és ne mondjátok, hogy nem ott fog, mert tudom, hogy azon keresztül fog), és valószínűleg már átszakadt a szűzhártyám is, igaz nem férfi által, de ez gondolom nem számít. Már használtam szuper tampont, mikor menstruálok akkor sokszor "benyúlok" és kimosom magam belülről is, és mikor kisebb voltam egy hülyén vérehajtott mozdulat által véreztem, amit akkor nem tudtam miért van, de utólag megtudtam, hogy így is átszakadhat a hártya. Vagy mondjam meg neki, hogy vizsgáljon inkább hüvelyen keresztül? De ha azt mondom szűz vagyok rögtön hátulról esik nekem, és nem fog rendesen vizsgálni. Szóval mit gondoltok?

Tanácsot vagy bármit szívesen fogadok, de kioktatást nem kérek!


2010. jan. 13. 21:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász megnézi és majd ő eldönti, hogy hogyan vizsgáljon meg. Ő jobban tudja, hogy hogyan kell.
2010. jan. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ah ragaszkodsz hozzá,hogy hüvelyen keresztül vizsgáljon,akkor nem fogja erőltetni a másik verziót.
2010. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Egy nő nem attól szűz, hogy átszakadt a szűzhártyája, vagy hogy pld. bedugott egy banánt! Van, akinek nincs is szűzhártyája, és olyan is van, akié olyan rugalmas, hogy évekig megvan a szexuális élet ellenére is.


A szüzesség elvesztése konkrétan azt jelenti, hogy a hüvelyedben már járt férfi nemiszerv (hogy szépen fogalmazzak). Tehát neked hiába átszakadt régebben, és vérzett, Te bizony orvosi értelemben szűz vagy.

2010. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Köszi a választ és hogy nem oltottatok le! :)

Akkor legyek őszinte hogy mi van, és hogy mit nem szeretnék?

2010. jan. 13. 22:05
 5/28 anonim ***** válasza:

Én voltam már szűzen is nőgyógyásznál, és mégsem esett egyből az ánuszomnak. Egy ujjal vizsgált. Alapból is kettővel szoktak, de amit kettővel tapintani tud, azt eggyel is, nem kell ahhoz a fenekedbe nyúlnia.

Szóval bátorkodom neked mégis azt mondani, hogy úgysem fog a fenekedbe nyúlni.

Ha olyan komoly gondod van, akkor azt úgyse tudja végbélen megnézni, hanem a hüvelybe fog bekukucskálni.

2010. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Szerintem meg pont orvosi esetben nem vagyok szűz :)) De ez mindegy, amúgy én is így gondolom a szüzesség kérdést, csak a dokinak nem mondanám azt, hogy pl tampon által nem vagyok szűz, csak simán hogy nem vagyok. Vagyhát nem is mondanám, mert gondolom az alap hogy szólni kell, ha az vagy, nem az hogy szólsz hogy nem vagy az.
2010. jan. 13. 22:07
 7/28 anonim ***** válasza:
Szerintem légy vele teljesen őszinte, és bízd rá a dolgot! :) Amúgy nem egyedi eset a szűzhártya átszakadása nem szex által. Egyik ismerős kislányunk elesett biciklizés közben, és olyan szerencsétlenül, hogy nagyon megütötte ott lent magát (a bicikli első fékje majdhogynem felnyársalta esés közben). hogy ő is így járt.. de attól még ő is szűz.
2010. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Pont az a baj, hogy egy barátnőmnek cisztája van, szűz és mindig a végbélén kersztül tapogatja a doki a méhét... Pedig ez komoly dolog, mégis azon keresztül csinálja. Ezért is félek most jobban, és ezért keresek kiskapukat.
2010. jan. 13. 22:09
 9/28 anonim ***** válasza:
Figyu. A nemi szerved igy is ugyis kicsit széthúzza és belekukkant. Hidd el, tudja ő, hogy hogyan vizsgáljon meg.
2010. jan. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Na hát én is valahogy így jártam, szóval szűz vagyok, de szűzhártyám elvileg már nincs. De a dokinak nem kell tudnia miért nincs.
2010. jan. 13. 22:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!