Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol fajhat igy a tarkom?

Mitol fajhat igy a tarkom?

Figyelt kérdés

Hetekkel ezelott kezdodott, hogy elkezdett fajni a nyakam a tarkomnal, de nem igazan tuddom eldonteni, hogy a nyakam vagy a fejem faj.

Ugy kezdodott, hogy olvastam es nekidoltem hattal a falnak, es a nyakam eleg kenyelmetlen pozban volt. Azt hittem meghuztam, de azota szokott fajdogalni idokozonkent, elotte igy soha. Ha elfekszem nyilal, de ha ideges vagyok akkor is szokott neha. Nem minden napos, de szerintem kethetente egyszer biztos, hogy fajlalom, es inkabb a tarkom jobb oldalan szoktam erezni, ott erosebb a fajdalom, mint a bal oldalon.

Tegnap este is barhogy fekudtem fajt, annyira belenyilalt, azt hittem agyverzest kapok.

Olyasmi erzes, ahhoz tudom hasonlotani, mint mikor ulve nekidolnek a falnak, a nyakam ugy kicsit magam ala torne, es ugy feszul. De ilyet mar regen csinaltam, viszont igy kezdodott. Mintha kilennenek merulve az izmok es egnenek, de a tarkomnal olyan fent, hogy olyan mintha fejfajas is lenne.

Ha ideges vagyok, akkor meg erosebben faj ha faj, nem tudom,hogy azert e mert akkor a stressztol merevebb leszek vagy nem tudom... eleg tanacstalan vagyok. :(

Volt ilyen valakinek? Ez csak izom vagy valami komoly lehet?

Esetleg front? Lattam, hogy esik a ho, ugy vettem eszre, hogy a hidegfrontra erzekenyebn vagyok, a fejem is faj, lehet a tarkom is ezert ilyen? Elmenjek ezzel orvoshoz?



2018. febr. 3. 11:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 20 eves vagyok es lany.
2018. febr. 3. 11:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyaki csigolyától fájhat a fejed, de magas vérnyomás is okozhat tarkó fájdalmat, ha gyakran előfordul akkor menj el a háziorvoshoz.
2018. febr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod egyedül megoldani, keress egy jó csontkovácsot.


[link]

https://www.youtube.com/results?search_query=nyakcsigolya+to..

2018. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyaki csigolyádtól van ez a fájdalom. Kenegesd reuma elleni kenőccsel, és vegyél a gyógyászati segédeszköz boltban nyakmerevítőt! Nézz a neten nyak- váll gyógytornát, és ha jobban leszel, kezd el csinálni. Eleinte két naponta, majd naponta végezd a gyakorlatokat.
2018. febr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De nem kozepen faj, hanem oldalt. :(

A tarkom alatt jobb oldalt.

2018. febr. 8. 08:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kérdező?
2022. márc. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vettem egy Wellpur parnat es azota megszunt. :)
2022. márc. 16. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!