Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti, hogy mentek?

Ti, hogy mentek?

Figyelt kérdés
Úgy értem nőgyógyászhoz,hogy szoktatok menni. Borotvált puncival vagy szőrőssel

2018. febr. 4. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én borotválom,úgyhogy borotváltan.:)
2018. febr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

A nögyógyászt rohadtúl nem érdekli milyen a pinád.

Sok nőgyógyász mondja hogy nem kell szedni mert természetes védő funkciója van a fanszőrnek.


Én gyantázom

És volt olyan doki aki lebszott miatta.

De általában úgy intézem az időpontokat hogy legyen egy kis ször és nem szolnak be.

24N

2018. febr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Autóval.
2018. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nőhöz járok azért kérdem. Ő mondjuk még nem szólt be. Minek is szólna be hisz fizetek neki elég sokat...
2018. febr. 4. 12:36
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

Természetes védő funckiója ?

Persze, első körben megvédi, jól beleragad minden, majd aztán benne van a szőrben a szutyok és az jól állandóan hozzáér a nemiszervhez.

Semmi értelme.

2018. febr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az én nőgyógyászom meglepődött mikor nem borotváltam le. Azóta mindig leborotválom.
2018. febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
A szőrnek SEMMI védő funkciója nincs, csak jól beleragad a folyás (az a kevés) meg mensikor gusztustalan, szóval ja... borotválom, alap.
2018. febr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Könnyebben kapsz fertőzést ha nincs szőr, nem csak a szűr hiánya, hanem az esetleges irritáltság miatt. Amúgy a nőgyógyásznak teljesen mindegy hogy hogy vagy, ugyanúgy meg tud vizsgálni, látott már ilyet is olyat is. Én alapjáraton rövidre vágom a szőrt, nekem úgy a legkényelmesebb, szóval nőgyógyászhoz is így megyek.
2018. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Maganrendelesre jarok, ott nyilvan nem fog szolni :D de en is gyantaztatom, ha kapok idopontot nodokihoz mindig ugy igazitom a gyantat, hogy elotte max egy hettel legyen. Ha mar egy “idegen” matat bennem a legjobb formaba lasson, eleg kellemetlen helyzet es cikinek erzem szorosrn. Tisztaban vagyok vele hogy ez ot abszolut nem erdekli meg minden de en ugy megyek ahogy a legmagabiztosabban erzem magam. Teljesen legyantazva
2018. febr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!