Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok egy ejszakas kalandnal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok egy ejszakas kalandnal meddig mentek el?

Figyelt kérdés
Engeditek a partnernak h nyaljon? Illetve ezt viszonozzatok? Stb
2018. jan. 16. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Én mindenben benne vagyok:)
2018. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg lehanynalak nem a segged nyalnam. Nem birom a heteronak kepzelo buzákat.
2018. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ihuzzal mar ocsem oralra gondoltam viszonzasul b*zi virag :D nekem is tabu a seggem😂
2018. jan. 16. 19:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ez nem egyéjszakás, hanem szexkapcsolat, de azért leírom.

Első alkalomkor kinyalt, én is leszoptam, de nem engedtem a számba elmenni.

Azóta sok minden változott, már több,mint fél éve szexelünk és azóta le is nyelem neki,néha van prosztatamasszázs is meg ilyesmik :)

2018. jan. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Végül nem egyéjszakás lett az enyémből, de már az elsőnél is volt orál oda-vissza, és le is nyeltem.
2018. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nyeltek mar le elso alkalomkor.
2018. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden belefér.
2018. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szopás, nyalás, dugás, mind jöhet. Ami tabu az az anál, illetve egyéb durvaságok (pl. kikötözés).
2018. jan. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

vannak határok, ezt minden csaj megmondja neked, hogy elvek vannak amiket nem csinálna egy "idegen" pasival, sok ilyet hallasz, pl "orált csak olyannak akit szeretek" vagy "csókolózás nincs kalandnál"

bármikor beszélgettem lányokkal, jó barátokkal, mindenkinek voltak ilyen tisztességes lány elvei, ami érthető, mégsem mondhatja azt, hogy ő aztán mindent egy idegen pasival, de a nagy igazság:


Egyéjszakás kalandnál az ember azt csinálja amit csinálni szeretne, amit ő kíván és amit jónak lát.


A nagy előnye az ilyen kufircnak, hogy főleg magaddal törődsz, nem azt nézed, hogy a párodnak minél jobb legyen, hanem hogy NEKED legyen a legjobb. És ha te egy megfelelő pillanatba farkat akarsz szopni, mert baromira kívánod, akkor csinálod!


Ez főleg partnertől függ, hiszen ha a partnered nagyon tetszik, nagyon bejön, iszonyat szexi, kívánatos és mellette még nagyon ügyesen is bánik minden testrészével, akkor nem fogsz neki semmit megtiltani, hiszen élvezed minden egyes dolgot amit csinál veled.

2018. jan. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!