Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kapott már el valaki fertőzést...

Kapott már el valaki fertőzést illemhely miatt?

Figyelt kérdés

Olyan sokat hallani arról, hogy nem szabad leülni a wc-re főleg nyilvános mosdókban. Mindenki fél, ezért nem tesszük. Kapott már el valaki valójában fertőzést csak azért mert leült a wc-re egy nyilvános illemhelyen?


Továbbá sokszor tapasztaljuk (akár otthon a saját mosdónkban, amire leülünk), hogy ha lehúzzuk magunk alatt akkor felcsap a víz és néhány csepp éri alsó felünket. Ez okozhat nemi úton gondokat? Okozott már valakinél pusztán ez gondot (akár otthoni mosdóban akár nyilvános helyen)?



2018. febr. 5. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

de miért húzod úgy le h közben rajta ülsz?:D nem értem

én otthon is wc papírt teszek le de csak az egyik felére mert félsegel ülöm meg a deszkát, a többi lakó miatt mert ők elég igénytelenek

2018. febr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Idegen helyen nem ülök le, vigyázok, hogy egyáltalán ne érjek hozzá. Otthon meg tisztaság van, lehúzni meg úgy szoktam, miután felállok.
2018. febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Nagy élmény volt, alig tudtak kikezelni, sőt nem is tudtak :D A legmagasabb baktérium számon pörögtem .
2018. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Én is kaptam már el fertőzést így.

És a WC-t úgy húzd le hogy felalsz :D

2018. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, otthon... öcsémnek valamiért nem volt szokása normálisan letakarítani a wc-t.

Szuper volt másfél hétig véreset pisilni miatta.

2018. febr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jesszus ezek borzasztóan hangzanak. Tényleg jobb lesz vigyázni.
2018. febr. 7. 12:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Idegen helyeken pisilocsovel pisilek :D higienikus

Amugy meg immunis vagyok a fertozesekre halistennek

2018. febr. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni érzékenység kérdése. Soha semmit nem kaptam el, pedig rá merek ülni nyilvánosban is. Szerencsés vagyok.
2018. febr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!