Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz kozben kizárt a...

Menzesz kozben kizárt a teherbe esés menzessz utan viszont nagy az esélye. Menzesz után mennyi idővel nagy az esélye? Illetve menzesz utolso napján (amikor mar szinte elmult) mennyi az eselye?

Figyelt kérdés

2018. febr. 5. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem menzesz 5. napján sikerült.
2018. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem igazáén lehet esélyt mondani így általánosan (bár lehet, hogy van valami statisztika), ez nagyon-nagyon egyéni,.


De egyetlen pont nincs a ciklusban, amikor nincs esélye a terhességnek. A spermiumok egy ideig eléldegélnek, a megtermékenyített petesejt sem ágyazódik be rögtön...

2018. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

MEnzesz KÖZBEN SEM kizárt!!!

Több ismerös is menzesz ALATT esett teherbe!


A menzesz utolsó napján is van rá esély, nekem akkor keletkezek az ikreim.


"Hivatalosan" középidöben van a legnagyobb esély, de ettöl igen nagy eltérések vannak.


Ha nem akarsz teherbe esni, akkor MINDEN ALKALOMMAL KELL védekezni (és a megszakítás NEM VÉDEKEZÉS!!!!)

2018. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen nem játék. A női test nem egy gép, ami minden ciklusban ugyanúgy és minden nőnél ugyanúgy működik. Ha így lenne, hogy ebben meg abban az időpontban nem lehetne semmi esetre sem teherbe esni, akkor senki nem szedne fogamzásgátlót vagy tetetne fel spirált a méhfalába.


Ha védekezés nélkül vagy megszakítással szexelsz, akkor lehetsz terhes. Aki nem akar gyereket az védekezik.

2018. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Bármikor teherbe lehet esni csak vannak időszakok amikor jobban és kevésbé. Peteéréskor van rá a legnagyobb esély ami a ciklus közepén van de nem akarom elhinni hogy te ezt nem tudod....
2018. febr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Bocsi ez hülyén hangzik. Szóval vannak időszakok amikor több az esély rá és van amikor kevesebb.
2018. febr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Menzesz alatt is ismán lehetsz terhes, gyakorlatilag a ciklusod BÁRMELYIK napján :)
2018. febr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

Érdekes válaszok. :D

1. Nagyon ismerned kell a tested és figyelned.

2. Menszesz 1. Napjától a 10.-13.napon már fogékony vagy,de még csak 50-50% az esély.

Ilyenkor még a hüvely váladék nem a legelőnyösebb a spermiumoknak.

3. 14.-17. Fogékony vagy.

Ilyenkor ovulálsz.

Folyásod hőmérsékleted megfelelő a spermiumoknak.

4.18. Naptól a következő ciklusig a meg nem termékenyült petesejt alakul át vérré.


Én annyira ismerem a testem,hogy napra pontosan tudom mikor van pete érésem.


A fent válaszoloknak úgy látom hogy a hónap 35 napjában pete érésük van! :D

2018. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
28 napos ciklusnál 2 napja késett, tehát így a 30. napon fogant a babánk. Minden lehetséges.
2018. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#8: Az nem, de rendkívüli peteérés a ciklus bármely pontján lehet, részben ez magyarázza azt, hogy a ciklus bármely pontján teherbe lehet esni.
2018. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!