Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy megfogant egy...

Lehet hogy megfogant egy pete, de mivel a ciklus végén, ezért az aktuális menzesz még szokásosan jött meg?

Figyelt kérdés

dec 14én pettingeltünk de nagyon félek h belémkerült ondó. ez a ciklus 20.napja volt. tehát már készülődött aszervezetem valószinüleg h megjön a menzeszem. dec22én,28.napon meg is jött.nem nagyon erős, de normális,görcsölős,piros,5napos vérzés. de most, dec.29.31 körül olyan enyhén görcsölős, húzódós,szurkálós érzésem van,s mintha nehezebb lenne a méhem!! Lehetséges, hogy a pettingkor rendkivüli peteérésem lett,az megtermékenyült, és elkezdett 7napos vándorlásra indulni a méhem felé és ez alatt még menstruáltam ,ami már úgymond elő volt készülve? És akkor ha jól számolom, a menzeszem kb 4.napja környékén kezdett el beágyazódni? És emiatt érezhettem,érezhetem ezt az együttlét után kb 2 héttel a beágyazódás és terhesség eleji méhájást,görcsöt,nehézséget????

VAGY HA MEGTERMÉKENYÜLT VOLNA, akkor már a dec22i menzesz se jött volna meg????? vagy nem ilyen "normálisan"??? Kérlek írjatok!!! Terhes vagyok vajon?? Köszönöm



2013. jan. 1. 22:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Anyám borogass!!!
2013. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
normális választ kérem szépen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!köszönöm.
2013. jan. 1. 22:39
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Fejezd mar be! Ma már hanyadjára kérdezed meg? Nem vagy terhes!
2013. jan. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem tudom kiemelni, ezért feltettem mégegyszer. Erre való ez az oldal.
2013. jan. 1. 22:43
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Oke értem! De akkor sem vagy terhes!
2013. jan. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszodat!
2013. jan. 1. 22:48
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz terhes, mert nem volt felépült, megvastagodott méhnyálkahártyád a kérdéses időpontban, mert ugye akkor vált le az egész, ezért menstruáltál. Ha valami csoda folytán megtermékenyült volna egy késői ovulációból származó pete, akkor sincs hová beágyazódnia. Tuti nem vagy terhes!
2013. jan. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM a választ!!!!
2013. jan. 1. 23:01
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem gondolom, hogy terhes vagy mert: 8 nap telt el a petting és a mensid között... valószínűleg ha meg is termékenyült a petesejt, pont akkor jött meg mikor beágyazódott volna a méhbe, de nem tudott megtapadni a menzesz miatt ezért kilökte a szervezeted. DE NEM HISZEM? HOGY MEGTERMÉKENYÜLTÉL EGY PETTINGTŐL!
2013. jan. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jan. 1. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!