Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert erzekemy még a puncim?...

Vanessza0000 kérdése:

Miert erzekemy még a puncim? ⬇️

Figyelt kérdés
Volt gombas es baktéralis fertozesem amire kaptam antibiotikumot es megfelelő gyogyszereket. Miutan megcsinaltam a kezelest nem múlt el igy ujra vettem huvelykupot amit első alkalommal is szedtem. Most tul vagyok így a masodik kezelesen is, de meg mondig erzekeny es faj, és nem tudom mar mitol lehet. Volt mar valaki ilyen helyzetben? Mik voltak a tapasztalatai? Mitol múlt el teljesen? Esetleg milyen gyogyszerekre esküdtok? (amugy 8hónapra a tunetek megjelenesetol derült ki hogy mi a bajom)
2018. febr. 6. 10:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet nem a megfelelő kúpot kaptad. És az is lehet hogy ártottál hogy magadnal vettél vénynélküli szert.

Szerintem menj vissza az orvoshoz és mondd el neki hogy nem múlik az érzékenység.

2018. febr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!