Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gusztustalan csőmell ellen...

Gusztustalan csőmell ellen semmit se lehet tenni?

Figyelt kérdés
Gusztustalan csőmellem van, és nagyon ocsmányul néz ki. 14 vagyok és le vagyok miatta törve. Semmit nem tudok tenni ellene? Ez már nem lesz szebb, csak rondább max. Nem lehet megműttetni? Még 4-5 évet nem fogok tudni kibírni ezekkel az undormányokkal. Amúgy az a fura hogy nem mindig ilyen. Gyakran van amikor kikerekedik, de csak rövid időre :(.

#mellplasztika #sírás #undor #gusztus #fejlődési rendellenesség #hányinger gerjesztő #melldeformitás #testi deformitás
2018. febr. 7. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém :-)

Sajnos nem nagyon tudsz vele mit kezdeni. Hidegre kerekedik?

Tudom, hogy ez nem vigasztal, de idővel megszokod. Ha nem, akkor pedig csak 18 éves korod után műttetheted meg.

2018. febr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hidegre, vízre és fogdosásra teljesen kikerekedik. És van amikor csak random, de akkor csak félig-meddig.
2018. febr. 7. 12:52
 3/14 A kérdező kommentje:
Egyébként egy-két éve még kerekebbek voltak. De fél éve fogytam kicsivel több mint 12 kilót vagy 2-2 és fél hónap alatt. Lehet emiatt ilyenek?
2018. febr. 7. 13:02
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
" undor, hányinger gerjesztő, sírás, mellplasztika, fejlődési rendellenesség, melldeformitás, testi deformitás" Csak ezeket kellene elfelejtened! Ez olyan adottság amiböl TE MAGAD csinálsz gondot.
2018. febr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem is mindenféle problémám van a melleimmel, befelé fordulós mellbimbó, kicsi, aszimmetrikus, vásároltam a 20ezres melltartókat, hogy legalább ruhában jól nézzek ki. A párommal nagyon sokáig melltartóban szexeltem, meg ilyenek..


de tudod annyira butaság. olyan párom van aki elfogad úgy, ahogy vagyok, és tetszem neki mindennel együtt, és még ezekért a defektes cicikért is megőrül. megértem ha majd mégis az operáció mellé teszed a voksod, tényleg, de addig is próbáld meg elfogadni, és szeretni magad.

2018. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Próbálom magam elfogadni, de nem megy :(. Egyszerűen képtelen vagyok rá. Félek hogy nem hogy csak undorítóbbak lesznek. Az előbb is sírtam miattuk. Két normális, kis mell helyett két ilyen enyhén lelógó, háromszög alakú, nyúlvány jutott, egy-egy szúnyogcsípéssel a végükön :(. Szinte minden ömbizalmam elveszik, gyülölöm őket. Ha lenne rá lehetőségem, még idén nyáron kés alá feküdnék. Persze mindenki másnak normális, csak engem gyűlöl így az Isten. Nem lehet megműttetni? 1 hónapja lettem 14, és érzem hogy csak rondábbak lesznek.
2018. márc. 3. 12:07
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg nem tesz jót egy nő/lány egójának sem, de egy ideig nem sokat tudsz tenni. Vagy mégis?

Az úszás (ha van a közeletekben uszi), a mellett erősítő kardió-gyakorlatok, súlyzósás, stb. sokat segít - keress videókat a YT-on!

Nekem 17 éves koromig 2 szúnyogcsípésem volt, utána sem lettek nagy didkóim (B-s melltartót hordok 40 évesen is) Mikor 25 évesen elkezdtem tanítani, némely hetedikes diákomnak nagyobb mellei voltak - gondolhatod, mekkora lehetett az önbizalmam...

A plasztikázást ne kapkodd el, mert még sokat nősz, fejlődsz a korodból kiindulva.

2018. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, a mellet (mellizmokat) erősítő tornára gondoltam
2018. márc. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj! A mellek mérete és formája egész életedben változhat. Nekem tinikoromban ilyen furán hegyes mellem volt, még a ruhán is átütött, csak a szivacsos melltartón nem. Ma már teljesen kerek.

Meg amúgy annyiféle mell van... ne hidd, hogy mindenki másé tökéletes! A tied meg amúgy is fog még nőni és változni. Addig is, ott a szivacsos melltartó.

2018. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 28. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!