Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gusztustalan csőmell ellen...

Gusztustalan csőmell ellen semmit se lehet tenni?

Figyelt kérdés
Gusztustalan csőmellem van, és nagyon ocsmányul néz ki. 14 vagyok és le vagyok miatta törve. Semmit nem tudok tenni ellene? Ez már nem lesz szebb, csak rondább max. Nem lehet megműttetni? Még 4-5 évet nem fogok tudni kibírni ezekkel az undormányokkal. Amúgy az a fura hogy nem mindig ilyen. Gyakran van amikor kikerekedik, de csak rövid időre :(.

#mellplasztika #sírás #undor #gusztus #fejlődési rendellenesség #hányinger gerjesztő #melldeformitás #testi deformitás
2018. febr. 7. 12:33
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Nem tudom, hogy a többi válaszoló valaha is volt -e ilyen helyzetben, én voltam.

13 évesen jöttem rá, hogy soha az életben nem lesznek normális melleim. Barki mondja, hogy fogadd el magad, nem érti meg, hogy ez a noiessegunk rovására megy. Én sem éreztem jól magam vele, utáltam strandolni, mindenhogy lógott, nem lehetett egy normalis ruhat felvenni mert 10cm volt a két mellém között, és utáltam bárki előtt levetkőzni.

Nem tudom, hogy ez most elkeserít -e, vagy sem, de erre az egyetlen megoldás a plasztika. 175cm vagyok, 60kg-san, 90kg-san, és a mostani 70kilommal is borzalmasan néztek ki.

Végül eldöntöttem, ez így nem marad, nő akarok lenni én is, nő igazi mellekkel, nem orangután cicikkel. 20 évesen kikeveredtem egy fos kapcsolatból, elkezdtem fogyozni, edzeni es minden létező munkát bevallaltam egy nyáron keresztül, hogy ha már nem leszek egy dagadt sz.r, akkor megcsinaltatom a melleim.

(Szerintem, de ez csak feltételezés, a botrányos melleim megadták az alaphangulatot ahhoz, hogy így elhizzak, nem voltam boldog előtte sem a testemmel, nem szerettem vele foglalkozni)

Tavaly dec.12.en műtöttek 21 évesen és életem legeslegjobb döntése volt.

Szóval fel a fejjel, kezdj el felrerakni rá, ki fogod bírni addig. Vannak mély pontok, sokszor, de gondolj arra, hogy milyen gyönyörű leszel majd :)

2018. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#12

Hát igazából már nőttek egy picit, meg sokszor kikerkednek, szal hogy ha nőnek és formásodnak még egy kicsit hagyom a műtétet, mert amúgy rendben vagyok testileg. Mindenesetre köszönöm a válaszod, nem lehetett könnyű.

2018. máj. 6. 14:16
 13/14 Picurcica válasza:
45%
Szia en is hasonlo problemaval kuzdok a mell alatti meret 79 cm a mellboseggem 98cm de annyira ciki h a kettő közze beferne meg egy mell annyira nem lógnak a bimboim nagyok az enyemek is vannak h kikerekednek viszont edz mellre nekem is segitett mert feszesittette röviditette a hosszu felső bört 16 eves vagyok es nagyon kellemetlenül erzem magam. Van barátom aki neha fura szemekkel nez amiert nem vagyok hajlando levenni a melltartom őszinten elegge szomoru vagyok viszont a yt tele van logi mell elleni keszitmenyek keszitesevel meg feszesito tornakal. Szerintem ezeket a melleket nem tulzotta. Erdemes növeszgetni probald meg oket minnel kozelebb hozni es vigyazz h ne kezdjenek el logni
2018. júl. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
A csőmell fejlődési rendellenesség, keringési zavarokat okoz, nem szabad elbagatellizálni. Ez már rég nem csak esztétikai probléma. Nekem is az volt, próbáltam végigmenni a "fogadjuk el magunkon" úton, de végül hosszas tájékozódás után megműttettem. Kérdező, viszont még nagyon fiatal vagy, 4-5 évet mindenképp várnod kell.
2018. dec. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!