Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen vizsgálatokra számítsak...

Milyen vizsgálatokra számítsak a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
Haziorvos utalt be a tiniambulanciara hasfajas miatt. Meg szuz vagyok. Ilyen esetben milyen vizsgalatokat vegeznek el?
2018. febr. 7. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ultrahangos vizsgálatot végeznek
2018. febr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hasi ultrahang,esetleg vérvétel ez a leggyakoribb.


De sajnos hüvelyi úton is megvizsgálhat attól még hogy szűz vagy.Az orvossal közöld hogy szűz vagy még és csak te menj be az orvosi szobába ha behívnak,hosszú felsőbe menj biztonság kedvéért.

Hüvelyi ultrahangot is tud végezni,vagy végbélen keresztül vagy hüvelyen keresztül is meg tud vizsgálni.Egy ujjal hüvelybe vagy végbélbe benyúl és közben a hasad megnyomkodja.

2018. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztosan be fog kukkantani, lehet, hogy hüvelyi UH is lesz.Szerintem női orvost keress első vizsgálatra, az azért elviselhetőbb, mint beterpeszteni egy idegen férfinak. Bár a tiniambulancián remélhetőleg nő lesz.
2018. febr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltál?
2018. febr. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!