Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok, nemsoká 13....

12 éves vagyok, nemsoká 13. Nem tudom miért van ez. Viszket odalent, ha wc-zek és a wc papírral ki szeretném törölni, fáj. Mi ez?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek.. nem tudom mi ez.. Én hüvelygombára gyanakodom.. (Utálok a suliban elmenni wc-re de egyik nap muszáj volt már.. rá egy napra, ez lett.. Nagyon idegesít, és ha hüvelygomba.. én nem tudom hogy mondjam el anyának.) Nem merem elmondani.. És azt sem akarom hogy anya, vagy egy nőgyógyász megnézze mi van odalent.. Én ezektől félek.. Mert mivan ha épp nem úgy néz ki ahogy kéne? És ha nem tehetek róla.. Akkor már minden hülyeséget kitalálnak.. félek.. Ha ez hüvelygomba.. hogy szóljak anyukámnak? :(

2018. febr. 8. 21:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Minél hamarabb szólj a szüleidnek és menjetek el orvoshoz! Ez nem szégyen, mindenkivel előfordulhat, emberi dolog.
2018. febr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És hogy szóljak neki? Pl: anya.. viszket és fáj ha a wc papírral ki akarom törölni.. tudod hol.. vagy valami ráutalóbbat amiben nem kell ennyire kifejteni?
2018. febr. 8. 21:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan így
2018. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Egyenes beszed. Tudom hogy nehez es cikinek erzed, en ia annak ereztem eloszor, de hidd el anyukadnak is volt mar ilyenje egeszen biztosan. Sajnos pontos tunetek nelkul nehez megmondani mi is lehet a pontos baj, a canesten kremmel nem artasz. Ha nem lesz jobb, viszont tenyleg doki, viszont a korod miatt csak anyukaddal mehetsz. A vizsgalatra csak elkisernie kell bent nem muszaj lennie, nyugi a gyermek nogyogyaszaton (illetve tinedzser ambulancian) legtobbszor fiatal orvosok vannak, es sok a noi orvos is, bar megjegyzem nekem a ferfiakkal jobb talasztalatom van, az ember gatlasossagan mulik ki melyiket tudja jobban elviselni. Egyebkent ne aggodj, az orvos sokat latott, es ha csak viszket, biztosan minden rendben van ott:)
2018. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha bízol anyukádban, minél előbb szólj neki! A fertőzés nem ciki, hanem irtóra veszélyes dolog. Minél előbb szólsz, annál hamarabb meggyógyítanak.

Van kifejezetten gyereknőgyógyászat, ahova anyukád is elkísérhet, és hidd el, nem te leszel az első, akit ott megnéznek.

2018. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha még nem használtál tampont, akkor jó eséllyel csak kívül van a fertőzés. Anyukád biztosan talál megoldást rá.
2018. febr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Szólj anyudnak és menjetek a gyógyszertárba Canesten kombiért. Ez 99%-ban megoldja a gondodat, mert ez gombának tűnik és kárt nem okozol vele! Ha nem múlna el, akkor marad az orvos, gyerek nőgyógyászat, ott feltehetőleg női orvosok vannak.
2018. febr. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

Szólj szólőnek és irány a nőgyógyászat.


Kikérdeznek, esetleg vesznek le kenetet - NEM fáj, vékony pálcával csinálják -, hogy mégis mit kaptál el, és írnek fel lehet hüvelykúpot.

Ez sem fáj feltenni, csak szűzként nekem érdekes érzés volt, hogy előtte még semmit nem helyeztem a hüvelyembe.

2018. febr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És az hogy lehetséges, hogy megnyúlt a bőr ott? Mármint hogy olyan mintha ráncos lenne, és nem feszes a bőr.. Ez mitől lehet? Eddig nem volt ilyen..
2018. febr. 9. 16:55
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, igazatok volt. Anyának szóltam és megoldást talált rá. Csak azért haragudott, hogy nem neki szóltam.
2018. febr. 9. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!