Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás ellen valakinek...

Felfázás ellen valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés
Egyfolytába pisilnem kell,mintha vmi nyomná a hugyhólyagom de nem jön semmi,amikor meg pisilek akkor kellemetlen érzésem van,csütörtökö megyek nögyogyászhoz mert közbe van egy tenyésztésem,és addig is kéne valami gyogymod amitöl éjszaka tudok aludni.
2010. jún. 7. 15:02
 1/8 anonim válasza:
máskor öltözz fel rendesen.
2010. jún. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Fözz kamilla teát, ha birja a gyomrod igyál belőle 1-2 bogrével lassan kortyolgatva. valamint, nekem ez segit ált, eg ykis lavorba vagy kádba öncs meleg kamilla teát, és csücsülj benne egy 15 percet, ez igy lentről is gyógyit. ezt megteheted egy nap többször is.
2010. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kamillába én is beleültem mert hajnalba már nem birtam tovább és csináltam eg yien ülö fürdöt,este megint megcsinálom akkor!És aiszok kamilla teát:) Köszönöm a válaszodat:)
2010. jún. 7. 15:30
 4/8 anonim ***** válasza:
sajnos nálam ez már rendszerességgel előfordul. Ilyen esetben fogok egy 1,5 l-es ásványvizet, 3 dl forró teát és beülök a fürdőkádba. Olyan meleg vízben ülök, amit még épp elvisel a bőröm, és amíg a tea és a víz el nem fogy csak pisilés erejéig szállok ki a kádból. Ez nálam kb 1 óra hossza. akkor is iszok, amikor már rég nem kívánom. ezzel a módszerrel lehet a leghamarabb elűzni a szervezetből a felszaporodott bacikat.
2010. jún. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:)este kiprobálom:P KÖszike
2010. jún. 7. 15:40
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem a cickafarkú tea segít mindig :D

és én sokszor felfázok,mert nem tudok vigyázni magamra:)):l


próbáld ki ,ha gondolod:):D

nekem mindig az segít.:)

2010. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
WALURINAL tabletta. Ez jó megelőzésre, tünetekre, stb. Mindenképpen vegyél, és szedd ahogy az utasításban van.
2010. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. jún. 7. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!