Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok.158 cm. És 55...

13 éves vagyok.158 cm. És 55 kg. Az oszt. Társaim mindig cikiznek hogy duci vagyok. Én eddig elégedett voltam magammal. De már kezdem én is úgy láni magam. Szerintetek az adatok alapján normális vagy. Szóval ez ideális?

Figyelt kérdés

2018. febr. 10. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nincs ezzel a súllyal gond. Max a magasságod miatt láthatnak az osztálytársaid picit ducinak, de szerintem ez nem para még. Esetleg privátban küldhetnél képet, mert vizuálisan mégis csak könnyebb válaszolni, mint számok alapján.
2018. febr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne figyelj rájuk.Nem kell csontváznak lenni másik kedvéért.Biztos hogy nem vagy kövér! :)

Most kezdesz csak el belépni a felnőttéválás kapuján.Megnyúlsz,ezáltal fogyni is fogsz(ha lehet így mondani)

2018. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!😊 Képet nem szeretnék küldeni.😁
2018. febr. 10. 11:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Jól teszed hogy nem küldesz képet!!!!!

Ki tudja milyen perverz barmok vannak itt.



Ne foglalkozz mással.

Pont jó a súlyod.

Kis csini lehetsz.

Én 164 cm vok.

És 53 kg.

De rólam pont hiányzik az 4-5 kg. ;)

2018. febr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő. Igazad van. Köszönöm szépen.😊
2018. febr. 12. 14:06
 6/6 anonim válasza:
Ne foglalkozz veluk, egyebet sem tudnak, csak ugatni, mint a kutyak. Bar a kutyanak legalabb van annyi esze, hogy nem rombolja ilyen ocsmany modon a tarsa onbizalmat. Nem duci es nem is sovany vagy, hanem egeszseges.
2018. febr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!