Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Körülbelül 4-5 éve festem a...

Körülbelül 4-5 éve festem a hajam feketére. Az eredeti szőkés-barna. Hogyan tudnék megszabadulni a feketétől? Lenöveszteni nagyon csúnya. Szőkés szeretnék lenni.19/L

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 15:57
 1/7 anonim válasza:
Azt javaslom, menj el fodrászhoz és szivasd le! Nem fog először látszani a tökéletes végeredmény de 2-3 szivatás után újra visszakapod az eredeti hajszíned.
2010. jún. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Fesd a hajad az eredeti hajszínedhez hasonlóra és akkor nem lesz feltűnő a lenövés. Valamint ha melírcsíkokat teszel bele, az is eltereli a figyelmet e kisebb árnyalatkülönbségről a hajad töve és vége között.
2010. jún. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Festettem már barnára és nem fogta be:S sötét volt...szinte fekete.
2010. jún. 7. 16:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ezen dolgozom, de nekem fekete melírok vannak a hajamban. Rákentük a szőkítőt, hogy leszívja és aranybarna lett, javaslom neked is ezt, 2-3 leszívás és el fog tűnni a fekete, viszont a hajtöved csúnyán eltérő színű lesz, mert azt teljesen ki fogja szőkíteni, mert ugye az eredeti színű, szóval hajfestés után ne sokkal menj el szőkítésre. Az átmeneti eredmény nem lesz túl szép, de másképp nem lehet.
2010. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Szerintem rossz helyre tetted fel a kérdést,mivel ez az egészségről szól!!!Bocsi
2010. jún. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Vágasd le.
2010. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Feketéről nehéz lesz a váltás és ha leszivatod az nagyon károsítja a hajadat. Az egyik barátnőm valami leradirozós technikával tudta leszedetni a feketét,azt mondta az nem károsítja annyira a hajat. kérdezz meg erről egy fodrászt.
2010. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!