Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet?

Vickyy888 kérdése:

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
16 vagyok és a menzeszem megvan már kb 4-5 éve. Ma annyira rosszullettem. Szédülni kezdtem, hányingerem volt, majdnem elájultam...forgott velem a világ és mintha valaki befogta volna a füleimet hogy nehalljak. Ez így volt az elsö menzeszemkor is. És már harmadszor történt meg...mi lehet a háttérbe? (A menzeszem nincs beállva)

2018. febr. 13. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:

4-5 év alatt már be kell hogy álljon. Sőt...

Sok mindenkinek jön így meg. Nekem is ilyen.

2018. febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Gondolom a hormonváltozások meg talán a front is rájátszhat.


De úristen :O nekem a legdurvább dolog, ha megjön egy 3 órás görcs, ami fájdalomcsillapítóval 5 perc alatt elmúlik. Hogy bírjátok ti ezt? :O

2018. febr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már 2.hónapja nemjött meg rendesen...mondjuk volt hogy fél évet kihagyott ...ez van:/
2018. febr. 13. 17:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ennyi ideje menstrualsz es meg nem allt be erdemes lenne orvoshoz fordulni, nehogy hormonproblema legyen. Ha a gorcsok rendszeresen jelentkeznek menzesz alatt, az is lehet akar valaminek a jele, pl:endometriozis, amivel szinten jo otlet orvoshoz menni
2018. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az mi? 😬
2018. febr. 13. 22:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Arra nem gondoltál hogy elkéne menni orvoshoz??? Vagy szerinted ez így természetes?? Nagyon durva hogy sokan mennyire nincsenek tisztában a testük működésével. Valami hormonális problémád lehet amiért nem jön meg. Vagy pajzsmirigy gondok bár az is hormon csak nem női. Minimum egy vérvétel kéne...
2018. febr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De igen...gondoltam rá...anyám nem akar elvinni mert hogy még minek ha még nem vagyok 18 bármilyen lehet a menzeszem...de már spekuláol
2018. febr. 14. 17:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor menj el egyedül.
2018. febr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! Ez nem játék. Meddő akarsz lenni? Ezzel játszol.
2018. febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem játszok semmivel...a testem játszik az egészségemmel.. :/
2018. febr. 20. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!