Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 23 napot késett a menszeszem,...

23 napot késett a menszeszem, lehet komolyabb bajom?

Figyelt kérdés

Meg szűz vagyok, és olvastam, hogy a stressz miatt lehet ilyesmi, de igazából nem éreztem, hogy stresszeltem volna. Ráadásul semmi hasfájás vagy hasonló nem történt, pedig eddig mindig fájt a hasam meg éreztem hogy meg fog jönni egy két nappal előtte. Es ma sem rendesen jött meg, hanem csak nagyon kevés es barnás. Egyáltalán nem olyan mint eddig, pedig már 6 éve szinte egyformán rendesen volt.


18



2018. jan. 25. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem késett, inkább 1 ciklus kimaradt. Szerintem ennyi még belefér, lehet akár stressz, fogyás vagy bármilyen megerőltetés hatása is. De ha továbbra sem javul, mindenképp orvos. És ne engedd, hogy fogamzásgátlóval akarjon “meggyógyítani”.
2018. jan. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2018. jan. 25. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!