Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonkezelés után változni...

Hormonkezelés után változni fog bármi is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tizenhat éves lány vagyok, azt hiszem hormonproblémás. Erre abból következtettem, hogy rendkívül erősen szőrös vagyok. Körülbelül másfél-két éve érzem magam kellemetlenül miatta. Ne azt képzeljétek, hogy csak a normál részeken erősebb picit. A fenekem (a farpofámat is beleértve) fekete szőr fedi, a hátam, a karjaim és a hasam is :( Most is sírok, de anyukám nem veszi komolyan ezt a problémát, inkább pszichológushoz akar vinni, és nagyon durván kiakad, ha felhozom, hogy ki kéne engem vizsgálni. Azt mondja elmehetek, de meg fogom bánni, mert a sok kellemetlen vizsgálatot olyan hormon terápia követi majd, hogy az amúgy is túlsúllyal küszködő nyomorult lány (én), csak még kövérebb lesz, a szőr pedig ha egyszer kinőtt, ott marad... :( Nem tudom mi tévő legyek.


Köszönöm, ha eddig elbírtad olvasni 😞


2018. febr. 13. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazából (laikusként, véleményem szerint) egy endokrinológus tudja megmondani, hogy kivizsgálás után mi lesz, vagy mit kellene vállalni, milyen kezelést...

A ormonproblémák az ő szakterülete.

2018. febr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp vizsgáltasd ki magad, és ha beigazolódik, akkor kezdd el a kezelést.
2018. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Anyukád nem normális, már elnézést.

Ha megtalálják az okát, akkor tudják kezelni, tehát könnyebben le fogsz fogyni és a szőrzet is csökkenni fog.

Felháborító, hogy valaki ennyire nem törődik a gyerekével.

Én tuti elmennék anyám nélkül.

2018. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj orvoshoz. Nőgyógyászhoz és endokrinológushoz. PCOS-re nem vizsgáltak még?
2018. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!