Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez fog változni? (tampon,...

Ez fog változni? (tampon, menstruáció)

Figyelt kérdés
2. menstruációm van most. Vettünk tampont, ki is probáltam és kényelmes volt. Amikor "élesben" kellett használnom simán felment, semmi gond nem volt. Viszont csuszkált ide-oda, vegül már csak előredőlve tudtam menni valahogy. Szóval baromi kellemetlen. Kövi alkalommal kicsit feljebb helyeztem, hátha jobb lesz, de úgy meg fáj és irritált. Pedig épphogy csak picit volt feljebb. Olvastam, hogy pár alkalom után ez változik és kényelmes lesz, stb. Igaz ez? Amúgy meg jó ez a tampon, de még akkoris tiszta ideg vagyok ha rakok alá betétet. Félek, hogy kicsúszik a tampon vagy ilyesmi. Egyébként OB Minit használok.
2017. febr. 19. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi lehet nálad a gond, de ha jól van berakva, semmit nem érez az ember és minden OK. Nem szokott csúszkálni sem.

Lehet, hogy még valamit rosszul csinálsz, lehet, hogy a te anatómiáddal nehezebb, fogalmam sincs, de nem szabad, hogy bármi gondot okozzon. Én észre se veszem, hogy bent van s ez a normális.

2017. febr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen hatra kell nyomni
2017. febr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyomd be a tampont után teljesen az egész ujjadat, amíg csak tudod. Ott fent tartják az izmok, és nem érzed.

20N

2017. febr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, de nagyon kellemetlen kihúzni is.:(
2017. febr. 19. 12:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor kell kihúzni, ha már megtelt. Akkor könnyedén kicsúszik. Ha nem telt meg, akkor tud fájni.
2017. febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!