Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor én most E vitamint nem...

Akkor én most E vitamint nem szedhetek?

Figyelt kérdés
Változó korban vagyok, 1 éve nincs menzeszem. Van egy nagyobb miómám, és tavaly fél év kimaradás után volt egy kis vérzési problémám, de szerencsére az orvos nem talált semmit, mármint a miómán kívül. Olvastam, hogy az e vitamin megvastagítja a méhnyálkahártyát, és az asszisztensnő is mondta anyukámnak (mivel ők valamikor együtt dolgoztak) hogy e vitamint ne szedjek. Most szeretnék szedni olyan szépségvitamint, ami tartalmaz e vitamint, búzacsíra formájában. Meg egyébként is, akkor most mindent kerüljek, amelyben e vitamin van, de ez szerintem fontos volna, hiszen öregedésgátló is.
2018. febr. 13. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
és mi lenne, ha búzacsírát ennél - egy kis fehér joghurtba bele egy kiskanállal - szuper, finom, olcsó és a szervezeted megtalálja benne, amire szüksége van
2018. febr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
búzacsírás kenyeret eszem, nyilván annyit azért nem, amennyire szerintem szükség volna. Emellett pedig ez a kapszula sok egyéb más hasznos vitamint is tartalmaz, melyre a bőrnek, hajnak, stb. szüksége van. Annyi vitamint úgy sem tud bevinni az ember étellel, amennyire tényleg szüksége volna a szervezetének.
2018. febr. 13. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:

pedig, de - a búzacsíra nagyon hasznos...kenyérben minimális van és hizlal is, joghurtba kell és lehet egy kiskanál korpát is az a B vitaminok és a rost miatt jó (nálam az ára is fontos, a gyógyszeripart nem támogatom)

(a többi vitamint nem tudom)

2018. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már egy éve nem menstruálsz, akkor nem fog megvastagodni a nyálkahártya. Egy ilyen étrend kiegészítővel nem tudsz ártani. Főleg, hogy ilyen természetes formában tartalmazza a vitamint.
2018. febr. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!