Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha teljesen legyengült teljese...

Ha teljesen legyengült teljesen az immunrendszerem, akkor szedhetek sport vitamint? Van belőle olcsó is?

Figyelt kérdés

Néztem és jónak tűnik, de 16.000 Ft egy havi adag.

Vérszegény vagyok és ősztől fogva beteg vagyok sajnos. Anyukám munkája miatt kapjuk el főként, azzal nem tudok mit.

Ráadásul a herpeszem is folyton kint van. Már nem tudok mit kitalálni és hátha segítene, mert már borzasztóra legyengült az immunrendszerem.


2017. jan. 25. 19:22
 1/1 Bubachangh ***** válasza:
Próbálj inkább roboráló készítményeket, azok is drágák, de nem ennyire: humet-r,(5000 ft.-) vagy béres csepp extra 30ml 1500 ft.-, de ebből is több kell), nagyon jók, plusz por alakban rengeteg c-vitamin, napi,2-3x 1 kávéskanál. Azt is lehet patikában kapni 100 gr. kb 1000 ft.-
2017. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!