Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől nem jön meg a menzeszem?

Mitől nem jön meg a menzeszem?

Figyelt kérdés

2 napja késik, ma teszteltem és nem vagyok terhes, folyásom nyálkás, a hasam néha szúrkál, ingerlékeny is vagyok, néha hányingerem van, szédülök, a fogamzásgátlót abbahagytam decemberben, múlt hónapban még megjött most meg nem


Előre is köszönöm szépen a válaszokat és a segítséget!



2018. febr. 14. 11:24
 1/8 A kérdező kommentje:
És a testhőm: 37.5
2018. febr. 14. 11:25
 2/8 anonim ***** válasza:
eltel nemi eletet vedekezes nelkul? mert akkor siman lehetsz terhes annak ellenere, hogy mit mutat most a teszt, meg hogy mennyi a testhod.
2018. febr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen éltem,de szeretnenk is kisbabát
2018. febr. 14. 11:48
 4/8 anonim ***** válasza:
2 nap még semmi, simán megjöhet
2018. febr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A nyálkás folyás olyan, mint peteéréskor a termékeny nyák (tojásfehérje szerű)? Vagy inkább fehéres, sárgás felhős?


Előbbi esetben: nem vagy terhes és nem is volt rendes ovulációd, azért maradt meg a termékeny nyák, mert a petefészkeid még erőlködnek hátha tudsz ovulálni és ezért késik.


Utóbbi eset: jó esély a terhességre, a tesztek mutathatnak álnegatív eredményt, túl alacsony még a hcg.


Kis türelmet és pozitív tesztet :)

2018. febr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fehéres nyák, remélem sikerül és nem valami baj van,köszönöm
2018. febr. 14. 12:48
 7/8 anonim ***** válasza:
A fehéres nyákot az emelkedett ösztradiol és progeszteron okozhatja, ami terhességre utal ;) várj még pár napot.
2018. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Reménykedem benne!
2018. febr. 14. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!