Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A beliema effect huvelytabblet...

A beliema effect huvelytabbletta mennyibe kerul es hany eves kortol adjak ki?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy bakterialis vagy gombas fertozesem van de feherfolyasom van nagyon durvan viszket csip eg es faj nagyon nogyogyaszhoz nen szeretnek elmenni mert anyunak hogy mondjam el hogy lehet magam miatt vagy csak ugy elkaptam vanamif ezert inkabb veszek ilyet magamnak mert azg tudom hogy valamilyen fertozes (nagy esellyel bakterialis)

#fertőzés #tabletta #Beliemaeffect
2018. febr. 16. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Gondolom kiadják gyereknek is. Legfeljebb azt mondod, hogy valaki megkért vegyél neki.Ez nem egy veszélyes szer.
2018. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
3700 Ft-ba kerül. Ha nincs pénzed rá, akkor a Betadine hüvelykúp ugyan ilyen jó mindkét problémára. Ez viszont jóval olcsóbb. A neten néztem meg, körülbelül 900 Ft az ára.
2018. febr. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!