Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Idelyn Beliema Effect után...

Minoo kérdése:

Idelyn Beliema Effect után mellékhatás?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben rendszeresen diszkomfort érzésem volt, ezért ajánlásra elkezdtem használni a Idelyn Beliema Effect kúpot. Amióta szedem (6 napja a 10-ből) a kellemetlen érzés elmúlt, azonban erősebb lett (sokkal!) a folyásom és hajlamos "csomósodni" is...

Másnál is jelentkezett ilyen mellékhatás? Vagy esetleg csak rosszabbodott a helyzetem? Ha nincs más megoldás, orvoshoz fordulok, és abbahagyom a kezelést. Esetleg ez el fog múlni?


A válaszokat előre is köszönöm!

(u.i: elnézést, ha túl sok információt osztottam meg, de az ilyet nem lehet szebben megfogalmazni:) )



2017. márc. 16. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a tabletta ürül ki a hüvelyedből és azért csomós,mert nem oldódott fel teljesen.Ha vége a kezelésnek elfog múlni.
2017. márc. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az idelyn egy csoda vagyis nekem az volt....(na most fognak szidni) nekem az orvos telefonba mondta a tüneteire (30 eve a szakmaba van) hogy folosleges mennem, idelyn és valamilyen intim mosakodó a fertőzésemre amit csodásan összeszedtem vagy abban az új szoliban ahol voltam, vagy az akkori munkahelyem mosdójában úgy hogy kerültem a deszkát, akrobatikusan pisiltem de antibiotikum miatt gyengült volt a kis szervezetem :D nagyon jó volt, megvonasos előtt használtam el 8at, tejesen megszűntek a tüneteim, és én is minden reggel ébredtem valami meglepire, vagy pici darabok vagy kb mint akinek beöntöttek egy deci vizet a bugyijába....ez normális, feloldódik a tabletta amennyire tud felszívódik a többi kifolyik....viszont!! Ez tavaly volt....2 napja végig szenvedtem az éjszakát, óránként keltem fel a csípésre vagy az iszonyatos viszketésre...egyik pillanatról a másikra...tegnap éjszakára betettem egy idelynt ma reggel sárgás zöldes trutyi fogadt a betéten...viszketés lekopogom és hálistennek sehol...riadtan bújtam a netet és hívtam az orvosom asszisztensét aki megnyugtatott mosolyogva hogy ne aggódjak, "kitakarított" a tabi, mivel lehet lappangott a dolog bennem és hirtelen akkor éjszaka jött elő minden tünet.....nem kell aggódni, vagy a tabletta oldódik vagy azt ami oda nem kell "kioldja magaval együtt"

2017. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!